Ağustos 10, 2006

Isuzu'dan Eskişehir'de Büyük Teslimat

Anadolu Isuzu, Eskişehir Kalabak Suyu Tesisleri’nde 9 Ağustos 2006’da düzenlenen törenle 125 adet NQR model kamyonu Eskişehir Sucular Odası’na teslim etti. Teslimat törenine Eskişehir Vali Yardımcısı Ziya Özer, Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Eskişehir Sucular Odası Başkanı Gazi Kaya, ESKİ Kalabak Suyu Tesisleri Başkanı Ahmet Demir ve Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü A. Fatih Tamay katıldı.

Teslimat töreninde konuşma yapan Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen; şehircilik çalışmalarında standartların gerekliliğine değinerek, hizmet kalitesinin de önemine değindi.

Anadolu Isuzu adına konuşan Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü A. Fatih Tamay ise Türkiye’nin gerek çevre kirliliğinin çözümüne , gerek yakıt ekonomisine çok çok önemli katkılarda bulunan araçları üretip satmaya çalıştıklarını ifade ederek, “Gerçekten çağdaş bir kent olan Eskişehir’e bu vermiş olduğumuz filoyla, çağdaşlık yolunda bayimiz Es Oto aracılığıyla yeni yeni katkılarda bulunmaya devam ediyoruz ve bundan da gurur duyuyoruz” dedi. Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü A. Fatih Tamay sözlerini şöyle sürdürdü; “Biz Isuzu olarak şuna inanıyoruz; sattığımız gün hizmetimiz başlıyor, dolayısıyla da bu araçları kullanırken, sürekli olarak tüm araç sahiplerimizle birlikte olacağız. Onlara Eskişehir’de en mükemmel en çağdaş hizmeti vermeye devam edeceğiz”

Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü A. Fatih Tamay ayrıca Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ve Sucular Odası ile gerçekleştirdikleri işbirliğinin devamını dileyerek, Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen, Eskişehir Sucular Odası Başkanı Gazi Kaya ve ESKİ Kalabak Suyu Tesisleri Başkanı Ahmet Demir’e de birer plaket sundu.

Eskişehir’in ünlü ünlü memba suyu Kalabak’ı taşıyacak olan Anadolu Isuzu NQR, 175 HP, Euro 3, common rail, turbo dizel “Intercooler” motora sahip bulunuyor. 7,5 tonluk NQR, yeni Euro 3 motor, ABS, yüke göre otomatik fren ayarlama sistemi (LSPV), hidrolik takviyeli fren sistemi (HBB), 850 mm. genişliğinde düz paralel şasi ve 6 ileri vitesi’de NQR’nun diğer özelliklerini oluşturuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir