Nisan 26, 2013

Isuzu D-Max, Avrupa'daki ödülleri topluyor

Geçtiğimiz yıl lansmanı yapılan ve kısa sürede satış rekoru kıran Isuzu D-Max, Avrupa’da adından söz ettirmeye devam ediyor. Isuzu D-Max, İngiltere’deki VansA2Z.com adlı haber portalında yapılan halk oylamasıyla “Yılın Pick-up’ı” seçilirken, Almanya’da da 4×4 ithal araç kategorisinde büyük farkla birinci oldu. Isuzu D-Max, 2012 yılı sonunda yapılan lansmanın hemen ardından Romanya ve Macaristan’da da “Yılın Pick-up’ı” seçilmişti.

Ticari araç DNA’sı ile binek araç konforunun birleşimi

Autobild.de/Allrad
adlı sitede yapılan oylamada, kendi sınıfındaki araçları geride bırakarak ilk sıraya yerleşen D-Max, üstün donanım ve teknik özellikleriyle Alman tüketicilerin beğenisini kazandı.
Isuzu Almanya CEO’su Udo Emmerling, D-Max’ i seçen herkese ilgi ve güvenlerinden dolayı teşekkür ederek bu ödülün, liderlik sıfatını devam ettirebilmek adına kendilerini daha fazla motive edeceğini söyledi.
İngiltere’de piyasaya çıkmasının ardından “Yılın Pick-up’ ı” ödülüne layık görülen D-Max’in, kullanıcının ilgi odağı olduğunu belirten Isuzu İngiltere Genel Müdürü William Brown ise, bu ödülün Isuzu için mükemmel bir başarı olduğunu, D-Max’ in üstün güvenlik standartları, her ihtiyaca yönelik donanım özellikleri, etkileyici tasarımı, dayanıklılığı ve düşük yakıt tüketimi üzerine yoğun çalışmalar yaptıklarını ve çabalarının sonucunda bu ödülü almaktan oldukça memnun olduklarını dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir