Eylül 10, 2008

Isuzu iftar sofrasında TÖHÖB üyelerini ağırladı

Anadolu Isuzu grubu 9 Eylül 2008 tarihinde verdiği iftar yemeğinde özel halk otobüsçüleri derneği olan TÖHÖB’ü konuk etti. Altunizade’de yapılan iftar yemeğine Isuzu adına başta Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay olmak üzere satış ve pazarlama ekibinden isimler katılırken, TÖHÖB Başkanı Onur Orhun ve birçok özel halk otobüs işletmecileri davete katıldı.

Yemekte konuşan Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay, Isuzu’nun otobüsçülere en büyük müjdesinin pazarda daha çok yeni olan 9 metrelik Citimark olduğunu belirtti. 2009 yılı için iddialı konuşan Tamay, ‘ Isuzu olarak her zaman yarıştığımız segmentlerde birinciliğe alışkınız. Küçük otobüste % 38’lik bir pazar payıyla lideriz. Citimark ile 9 metrelik sınıfta da 2009 yılında birinciliği hedefliyoruz. Önümüzdeki yıl 400 araçlık bir pazar oluşursa en az 150’si Citimark olur. Ayırca 9 metrelik araçlar Avrupa’da da gelişen bir sınıf. Hedefimiz hem Türkiye hem de Avrupa’da lider olmak’ dedi.

Isuzu’dan sürpriz karar

Ayrıca Fatih Tamay gecede yaptığı bir dğer açıklamayla Isuzu’nun Türkiye’de pazarlamasını yaptığı 4×4 aracı olan D-Max’ı Türkiye’de üreteceklerini duyurdu. Anadolu Isuzu grubunun pikap segmentindeki aracı olan D-Max’ların, 2009 yılı Nisan ayında Şekerpınar tesislerinde pilot üretiminin başlayacağını dile getiren Tamay, Isuzu yeniliklerinin her zaman devam edeceğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir