Aralık 18, 2007

Isuzu Yıldızı Teknisyenler Yarışması sonuçlandı

Isuzu’nun yetkili servisleri arasında her yıl geleneksel olarak düzenlenen Isuzu Yıldızı Teknisyenler Yarışması’nın finali, 1 Aralık’ta, Anadolu Isuzu’nun Gebze Şekerpınar’daki Fabrikası bünyesinde bulunan Akademi Isuzu’da yapıldı. Gerçekleştirilen yarışmada, zamana karşı yarışan teknisyenlerin araçlar üzerindeki teorik bilgi ve pratik becerileri puanlandı.

Yetkili servislerin ikişer kişilik ekiplerle yarıştığı yarışmada; Lüleburgaz Anadolu Isuzu yetkili servisi Batur Oto’dan, Ahmet Batur ve Müjdat Küçükbasa 2007 yılı şampiyonluk kupasını aldı. İkinciliği, Antalya yetkili servisi Seyidoğlu Otomotiv adına yarışan Hüseyin Şahin ve Yaşar Duman kazandı. Anadolu Isuzu Adapazarı Bayii Genç Kardeşler adına yarışan Faruk Demirtaş ve İrfan Sümbül ise üçüncü oldu. Yarışmada dereceye girenlere madalya ve katımları nedeniyle teşekkür plaketi verildi.

Finalde yarışan firmalar şunlardı Antalya yetkili servisi Seyidoğlu, Lüleburgaz yetkili servisi Batur Oto, Adapazarı yetkili servisi Genç Kardeşler, Çankırı yetkili servisi Doğan Oto, İzmir yetkili servisi Tekpar, İstanbul yetkili servisi Mekanik Oto, İzmit yetkili servisi Kırdudu ve Konya yetkili servisi Gündüz Oto.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir