Aralık 12, 2011

Iveco'nun yeni showroomu Bornova'da açıldı

Iveco Araç’ın İzmir Torbalı bayisi Musal Otomotiv düzenlenen bir tören ile Bornova’daki yeni showroomunu resmen hizmete açtı. Iveco Bornova showroom, toplam 450m2 kapalı alana sahip. Iveco’nun hizmet ve kalite anlayışı ile aynı anlayışa sahip Musal Otomotiv yeni showroomunda Iveco müşterilerine daha yakın olmayı hedefliyor.

Yeni tesisin açılışında bir konuşma yapan Iveco Araç Yönetim Kurulu Üyesi Maurizio Manera şunları söyledi:

”İzmir potansiyelimizi daha iyi kullanmamız gereken en önemli illerimizden bir tanesi. Musal Otomotiv ise Iveco’nun İzmir’deki en eski bayilerinden biri, Torbalı’da çok modern bir tesise sahipler ancak Iveco olarak İzmir şehir içinde de varlık göstermemiz gerekiyordu, dolayısı ile Musal tarafından İzmir’in önemli bir ticaret noktasında konumlanan bu showroomu açıyor olmaktan mutluluk duyuyorum.” Manera, Iveco olarak 3.5 ton ve üstü segmentde bazı illerde pazar paylarının % 15 mertebesine çıktığını İzmir’e de bu başarıyı taşımak istediklerini sözlerine ekledi.

Törende daha sonra söz alan Musal Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Karasu ise şimdiye kadar Iveco’dan kazandıklarını Iveco’ya yatırdıklarını Iveco’nun geniş ürün gamını İmzir’de tantımak ve satmak için tutkuyla çalıştıklarını ifade etti. Mustafa Karasu sözlerine şöyle devam etti:

“Araç satışındaki en önemli faktörlerden biri de müşteri sadakati ve bunu sağlamanın en önemli yollarından biri de müşteriye yakın olmak. Bornova showroom İzmir içindeki müşterilerimizin ulaşımı açısından çok uygun bir konumda.”

Çok sayıda kamu yetkilisi ve davetlinin katıldığı törende Maurizio Manera Mustafa Karasu’ya bir plaket takdim etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir