Eylül 23, 2013

Iveco Antalya Autoshow’daydı

Antalya Auto Show 2013 Otomotiv ve Ticari Araç Fuarı, Expo Center’de düzenlenen törenle açıldı. Birçok ünlü markanın ve ticari araçların yeni modelleri sergilendiği fuarda görsel şenliklerle katımcılara eşsiz anlar yaşatıldı.

Fuar açılışından sonra Iveco standında, 30 adet Stralis, 5 Eurocargo ve 13 adet Daily kamyon teslimatı anısına plaket töreni yapıldı.

Egemen Uluslararası Taşımacılık Ltd. Şti firma temsilcisi Serhat Köken, 16 yıldır uluslararası lojistik faaliyetinde bulunduklarını değişik markalardan oluşan 47 araçlık çekici filosunu almış olduğu 30 adet Stralis Hi-way AS460 araçlarla, 77 araca çıkardıklarını belirtti. Köken, Stralis tercih etmelerindeki en büyük sebebin düşük işletim maliyetleri ve yüksek teknolojik donanımlarının yanı sıra Avrupa’da 2013 yılının kamyonu seçilmesi olduğunu belirtti.

Aydeniz Çelik Meyve Sebze Ltd. Şti, 8 adetlik araç parkını almış olduğu 5 adet Eurocargo 150 E 18 MLL 5175 araçlarla ile 13’e çıkarttı. Firma sahibi Cihan Çelik Hal, kullananların memnuniyeti ve uygun yükleme kapasiteleri nedeniyle tercih ettiklerini belirtti.

Martı 07 Gıda Ltd. Şti Lojistik ve Satınalma Müdürü Gökhan Kanbur da, 40 yılı aşkındır gıda sektöründe çalıştıklarını ve 70 adetlik bir araç parklarının bulunduğunu ve son 3 yıldır araç ihtiyaçlarını Iveco ile giderdiklerini belirtti. Daily araçları çok ekonomik işletim maliyetleri olması ve çok sorun çıkartmaması dolayısıyla tercih ettiklerini söyledi.

Iveco Araç AŞ Genel Müdür Yardımcısı Koray Kurşunoğlu, Iveco araçların tercih edilmesinin haklı gururunu yaşadıklarını; toplam sahip olma maliyetinin azaltılması, daha az yakıt tüketimi, daha yüksek bir ergonomi, konfor ve tasarıma sahip sürücü kabini ve artırılmış yol güvenliği sağlaması nedeniyle Iveco araçların tüm taşımacılarca tercih edildiğini açıkladı.

Iveco Araç San ve Tic AŞ Genel Müdür Yardımcısı Koray Kurşunoğlu ve Ege Bölge Müd. Adli Emiroğlu ve Gün-Las Otomotiv Ağırvasıta Satış Müdürü Hamdi Kotay plaketleri ‘hayırlı olsun’ dilekleriyle takdim etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir