Kasım 17, 2006

IVECO bayi ve servis ağını güçlendiriyor

Iveco'nun Türkiye çapındaki bayi ve servis ağı hızla güçleniyor ve yenileniyor. 1980 yılından bu yana Iveco bayisi olan Tufanlar Otomotiv'in Tekirdağ Çorlu'daki yeni tesisleri, 11 Kasım Cumartesi Otoyol Sanayi A.Ş Genel Müdürü Murat Selek, Otoyol Sanayi A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Vançın Kitapçı, Otoyol Sanayi A.Ş. Ürün ve Marka Müdürü Tansu Giz ve Otoyol Sanayi A.Ş. Satış Müdürü Rüştü Başargan'ın da katıldığı bir törenle hizmete girdi.

2.730 metrekaresi kapalı, toplam 4.500 metrekarelik alan üzerine kurulu olan Çorlu Tufanlar Tesisleri, müşterilerine satış, servis ve yedek parça hizmeti verecek. Törende yaptığı konuşmada, Iveco'nun güçlü pazar payına sahip olduğu Trakya'nın önemini vurgulayan Otoyol Genel Müdürü Murat Selek, tesisin hem Çorlu bölgesi hem de Trakya için önemli olduğunu belirtti. Selek, sözlerine şöyle devam etti:

“Otoyol'un 40. kuruluş yıldönümünü kutladığımız 2006'da birçok atılım gerçekleştirdik. Avrupa'nın sınıfında lider kamyonu Iveco Eurocargo'nun Türkiye'de üretimine başlanması ve lansmanı, ürün gamımızın yenilenmesi ve yurdun birçok noktasında bayilerimizin tesislerini yenilemesi veya yeni tesisine taşınması da bunlar arasında yer alıyor. Iveco'nun müşterilerine açılan yüzü olan bayilerimizin yeni ve modern tesisleri ile müşterilerimize daha yakın olma hedefimize ulaşmamızda önemli katkısı olacaktır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir