Haziran 8, 2013

IVECO bayisi Özgözde’nin yeni tesisi açıldı

18 yıldır faaliyet gösteren Iveco yetkili satıcısı ve servisi Özgözde Otomotiv, yeni tesisini düzenlenen törenle hizmete açtı.

Törende konuşma yapan Iveco Araç Yönetim Kurulu Başkanı Maurizio Manera şunları söyledi; “Biz Iveco Türkiye olarak hızlı büyüyen bir bayi teşkilatına sahibiz, son 5 yılda bayi satış teşkilatımız yüzde 70 oranında büyümüştür. Bu büyümede Özgözde’nin katkısı büyüktür. Sadece Özgözde son 5 yılda 4 yeni tesisini hizmete sunmuştur, bu yıl da yeniden yapılanma çalışmalarımız çerçevesinde Özgözde’nin gördüğünüz yeni, modern tesisini hizmete sunuyoruz. Amacımız hem ürün hem hizmet anlamında tüm gücümüz ile  müşteriye daha yakın olmak. Ben Erol Arslan ve ailesine bu modern tesisi inşa ederek Iveco’ya olan inancını gösterdiği için teşekkür ediyorum. Ayrıca her yeni açılan, yenilenen tesis o bölgenin gelişimine katkıda  bulunmaktadır. Eskişehir’de olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz, Eskişehir Türkiye’nin en gelişmiş şehirlerinden biri, Türkiye’nin modern yüzü.”

Özgözde Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Erol Arslan ise, “Biz Iveco’nun güçlü geleceğine inanıyoruz ve bugün yeni tesisimizi Iveco’nun en yeni ürünleri ile tanıtmakdan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Törende Özgözde Yönetim Kurulu Başkanı Erol Arslan, Manera’ya günün anısına bir plaket takdim etti. Çok sayıda davetlinin hazır olduğu törende Erol Arslan, Maurizio Manera ve Eskişehir ilçe belediye başkanları kurdela keserek tesisin açılışını yaptı.
Toplam 15 bin m2 açık alana sahip olan Eskişehir tesisi 3700 m2 kare kapalı alana sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir