Temmuz 31, 2013

Iveco Daily 4×4 Afrika turuna katıldı

Iveco Daily 4×4, “Daily4Africa” roadshow’u kapsamında kıtanın güneyinde yer alan altı ülkeden geçerek etkinliğin odaklarından biri oldu. Bu girişim aynı zamanda aracın Nisan ayında Afrika pazarına girmesinden sonraki ilk etkinliği.
Amacı, Iveco markasını ve hafif araçlarını güzergâh üzerindeki Afrika ülkelerinde tanıtmak olan tur kapsamında Iveco Daily 4×4, 11 bin kilometreyi 45 günde aştı.
Araç özel olarak hazırlandı ve uzman gezginler tarafından kullanıldı: Takım, Güney Afrika, Svaziland, Mozambik, Zimbabve, Botsvana ve Namibya’dan geçti.
Ekibin yolculuğu, 20 Temmuz’da Güney Afrika’nın Johannesburg kentinde başladı ve Cape Town’da sona erdi. Yol boyunca ekip, Iveco bayileriyle çeşitli anlaşmalar yaptı. Araç, her mola noktasında basına, müşterilere ve halka tanıtıldı; test sürüşleri düzenlendi.
Daily 4×4, üç diferansiyeli, tekerlek kilitleri, kalıcı 4×4’ü, özel lastikleri ile eşsiz bir performans sunarak profesyonel kullanım için ideal bir çözüm sunuyor.
Merkezî Transfer Kutusu özellikli 6 ileri vites kutusu 24 ileri 4 geri vites imkânı sunuyor.
Daily4Afrika etkinliğinin ana ekseni, Iveco’nun da temel mesajlarından biri olan yol güvenliği ve doğru sürüş tarzı üzerine kurulu.
Şirket, geçen yıl FIA’nın (Fédération Internationale de l'Automobile’s) yol güvenliği konulu kampanyasına New Holland Tarım ile beraber katılmıştı.
Afrika kıtasının kalbine yapılan bu yolculukta takım, iki Iveco Daily 4×4 kullandı ve güvenli sürüş hakkında broşürler dağıttı.
Yolculuk fotograf ve video olarak da kayıt altına alındı; kısa bir süre içinde Iveco’nun ana web sayfası ve sosyal ağ hesaplarından yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir