Mayıs 30, 2013

Iveco Türkiye Genel Müdürü'ne ödül

2013 yılının kamyonu Yeni Stralis’in lansmanı nedeni ile düzenlenen gala yemeğine katılan TOY (Truck Of the Year- Yılın Kamyonu) Jüri Başkanı Gianenrico Griffini, Iveco Türkiye Genel Müdürü Maurizio Manera’ya yılın kamyonu ödülünü sundu.

Griffini, yaptığı konuşmada şunları söyledi: ”25 ülkede toplam 700 bin profesyonel okuyucuya ulaşan 25 dergiyi temsil eden 25 üye tarafından yılın kamyonu seçilen Stralis, toplam 138 oy alarak birinci seçildi. Stralis’in birinci seçilmesinde 3 önemli kriter var; birincisi, Yeni Hi eSCR euro 6 motoru ile yakıt tüketimindeki artış etkisinin ortadan kaldırılması, ikincisi son derece modern, 7 inçlik ekrana sahip telematik sistemi, kabinde sağlanan ergonomi ve konfor. Daha önce Hannover fuarında sunduğum bu ödülü Almanya dışında ilk defa Türkiye’de sunuyor olmaktan büyük mutluluk duyuyorum.”

Iveco Türkiye Genel Müdürü Maurizio Manera ise, yeni Stralis ile ağır vasıtada yeni bir dönem açtıklarını yeni Stralis’i deneyen müşterilerin de juri tarafından takdir edilen bu üstünlükleri kendilerinin göreceğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir