Temmuz 11, 2011

İzmir'in taşımacıları yatırımlarla büyüyor

Isuzu N Serisi araçlar, İzmir’in güçlü firmaları Yıldızlar Meşrubat, Ayda Meşrubat ve Yaman Petrol’ün tercihi oldu. 13 adet NPR ve 10 adet LONG kamyon Yıldızlar Meşrubat’ın ortaklarından İbrahim Yıldız’a; 3 adet NPR 8 LONG Ayda Meşrubat Sahibi Tuba Çeliker’e ve 2 adet NPR 10, 1 adet NPR 3D ve 1 adet NLR de Yaman Petrol Sahibi Hakan Yaman’a ayrı ayrı düzenlenen törenlerle teslim edildi. 1 adet Novo Lux otobüs de Özaltın Turizm’e teslim edildi.

Anadolu Isuzu İzmir Bayii Erdiloğlu Otomotiv’in ev sahipliğinde düzenlenen törenlerde Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay’ın yanı sıra Satış Müdürü Efe Yazıcı, Erdiloğlu Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Erdil ile Genel Müdür Erhan Erdil hazır bulundu.

Törenlerde konuşan Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay “2010 yılının zor şartlarına rağmen şampiyon lakaplı N Serisi araçlar ile 5-16 ton segmentinde yılı lider kapattık ve 2011 yılında da pazar liderliğini kimseye kaptırmayacağız” dedi. N serisi kamyonların yok sattığını belirten Tamay şunları söyledi;

“Başta yakıt ekonomisi olmak üzere Euro 4 motor teknolojisi sayesinde, yüksek performans ile üstün özellikler sağlayan bu araçlar hakkında müşteriler tarafından olumlu geri bildirimler almaktayız. Bu özellikleri sayesinde yeni N Serisi kamyonlarımızın değeri anlaşıldı ve çok satan araçlar haline geldi.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir