Aralık 28, 2011

İzmir, DORUK sayısını artırdı

İZULAŞ, İzmir'e hizmette yine Otokar DORUK araçlarını tercih etti. 24 Aralık günü teslim edilen 20 adet otobüs ile İZULAŞ filosundaki DORUK sayısı 30'a yükseldi.

 

Geçtiğimiz dönemde filo yatırımında Otokar'ı tercih ederek 10 adet Doruk otobüs alan İZULAŞ, İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde kullanılmak üzere yine 20 adet Doruk'u filosuna ekledi ve araçların performansından memnun kaldığını gösterdi. Teslimat törene İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, İzmir ilçe belediye başkanları, İzmir milletvekilleri, İZULAŞ yöneticileri ve temsilcileri, Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül, Kamu Satışları Birim Yöneticisi İhsan Kars ve Satış Sonrası Hizmetler Bölge Sorumlusu Altuğ Güllüdağ katıldı.

Otokar araçlarının bugün Türkiye'nin en çok tercih edilen otobüsleri olduğunu belirten Basri Akgül, “İzmir gibi modern ve çağdaş şehirlerde yeni toplu taşıma sistemlerinde araçlarımızın tercih edilmesi bize gurur veriyor. İzmir halkını en konforlu ve güvenli şekilde taşımak, yaşlısından engellisine kadar tüm vatandaşların rahatlıkla inip binmesini sağlamak üzere tasarlanmış otobüslerimiz, çevreci motorları ile güzel İzmir'in korunmasına da katkı sağlayacak; düşük işletme giderleri ile yük getirmeyecek” dedi.

Aziz Kocaoğlu ise, yeni araçlarla 7'den 70'e tüm İzmir halkının konforlu ve çağdaş toplu taşıma hizmeti almaya devam edeceğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir