Ağustos 26, 2008

İzmir Eskişehir ve Kütahya'ya da Temsa

Eskişehir’in şehirlerarası taşımacılık firması Anka Turizm 16 Ağustos 2008’de Temsa’dan 7 adet Safir teslim aldı. İzmir’in şehirler arası taşımacılık firması İzmir Turizm de 21 Temmuz 2008’de  Temsa Global ’den 1 adet Diamond alarak filosundaki Temsa araç sayısını 7’ye çıkardı. Bu arada Temsa sosyal sorumluluğu da dikkat çekiyor. 15 Ağustos 2008’de, Dumlupınar Üniversitesi Kütahya Meslek Yüksekokulu Otobüs Kaptanlığı bölümüne 1 adet şehirlerarası yolcu otobüsü hediye eden Temsa, öğrencilerin daha profesyonel biçimde ders görmelerine katkı sağlayacak. Böylece Temsa sanayi ve üniversite işbirliğinin güzel örneklerinden birini vererek eleman yetiştirme konusunda sektöre katkı sağladı. Temsa Global Yurtiçi Pazarlama, Satış ve SSH Direktörü Ayhan Dayoğlu, Temsa Pazarlama sorumlusu Ekrem Özcan, Türkiye Otobüsçüler Federasyonu (TOFED) Başkanı Mustafa Yıldırım Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Güner Önce, Meslek üksek Okulu Müdürü Doç Dr. Gülten Eren Gümüştekin’in yanı sıra TOFED, Temsa ve üniversiteden birçok yetkili aracın üniversiteye teslim töreninde biraraya geldi.

Temsa Adana Showroom’da gerçekleşen İzmir Turizm teslimat törenine, Temsa Finans Yöneticisi Halil Toklucuoğlu, İzmir Turizm Firma Ortağı Hakan Acun  katıldı. Acun törende; “Temsa Finans’ın sağladığı avantajlı koşullar, biz otobüs işletmecilerinin yüzünü güldürüyor. Bu uygun koşullar sayesinde filomuzdaki Diamond sayısını artırmayı hedefliyoruz” dedi.

Anka Turizm de ilk otobüslerini Eskişehir Otogarında gerçekleşen törenle aldı. İlk etapta 7 adet Safir alan Anka Turizm, filosuna yakın zamanda 8 adet daha Safir otobüs ekleyecek. Anka Turizm, Safir otobüslerle Eskişehir’den Antalya ve Ankara’ya seferler düzenleyecek. Törene; Anka Turizm sahibi Ethem Alpagün katıldı. Alpagün; “Temsa Global’in Safir aracı, hem ekonomi hem de konfor beklentilerimizi tam anlamıyla karşılıyor. Anka Turizm olarak bundan sonra da tercihimizi şehirlerarası taşımacıların gözdesi olan Safir’den yana kullanacağız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir