Mayıs 4, 2011

JCB yol şovu 2011 başladı

SİF JCB İş Makinaları, Türkiye genelindeki yol şovu organizasyonlarına başladı. İlgilileri yeni JCB modelleri ile tanıştırmaya ve bu teknolojiyi denemeye davet eden organizasyon, 26 Nisan – 13 Mayıs 2011 tarihleri arasında 8 ilde gerçekleşecek.

 
Etkinliklerden biri 28 Nisan 2011'de Diyarbakır'da düzenlendi. Bu özel organizasyon için İngiltere’den, 5.000 kilometre yol kat ederek Türkiye’ye gelen  İngiliz  operatörleri, Türk operatörlerle birlikte   “Danseden Kepçeler” gösterisini sundular. Tarım ve Köy İşleri Bakanı Mehdi Eker, Diyarbakır Valisi Mustafa Toprak, AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Halid Advan ve Ak Parti Diyarbakır Milletvekili Adayları ve çok sayıda davetli gösteriyi izledi.
 
Konuyla ilgili bir açıklama yapan SİF JCB İş Makinaları Pazarlama Müdürü Esra Temel Vurgun, JCB 3CX SM ve 1CX kazıcı-yükleyiciler ile birlikte JCB 456E ZX lastik tekerlekli yükleyici, JCB JS 290 paletli ekskavatör,  JCB 531-70 teleskobik yükleyici ve JCB 8055 mini ekskavatör modellerinin yüksek performansını ve inovatif özelliklerini özel bir şov ile sergileyerek katılımcılara daha somut bir şekilde aktardıklarını söyledi ve bu yılki roadshow kapsamında Türkiye genelinde yaklaşık 4000 km yol alacaklarını sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir