Ekim 8, 2008

Kamil Koç'un yeni otobüsleri

Nisan ayında tanıtımı gerçekleştirilen Neoplan Ciyliner'ı tercih ederek, aracın ilk kullanıcıları arasında yer alan Pak Lale firması, daha önce imzalamış olduğu 5 adet araç alım sözleşmesi kapsamında ikinci aracını teslim aldı. Bu sırada Tourliner aracını teslim alan Bodrum Seyahat de imzaladığı yeni sözleşme ile 3 adet daha Tourliner araç almaya karar verdi. Pak Lale ve Bodrum Seyaha'e teslim edilen araçlar Kamil Koç firmasının filosunda yer alacak.

Man Türkiye fabrikasında gerçekleşirilen teslimat törenlerine MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret AŞ Ege Bölgesi Otobüs Satış Yetkilisi Murat Ziya Gür ve MAN Finasal Hizmetler Bölge Müdürü Vahit Altun, Pak Lale Firma Sahibi İbrahim Yüksel ve Firma Yetkilisi Yaşar Özkaya, Bodrum Seyahat Firma Yetkilileri Ahmet Rasim Önal ve Nejat Yılmaz katıldılar.
Gerçekleştirilen teslimat töreninde yeni aracını alan Pak Lale firması yekilileri; “Cityliner modelinin performansından çok etkilendik, bu nedenle sözleşme kapsamında yer alan araçları 2008 yılı içerisinde teslim almak istiyoruz“ dediler.

Bodrum Seyahat firma yetkilileri de Cityliner’ın özellikle yakıt ekonomisi ve konfor donanımları ile öne çıktığını ve beklentilerinin üzerinde bir performans sergilediğini söylediler. Yetkililer, MAN tercih etmelerinde MAN Finansal Hizmetler’in kendilerine sağladığı olanakların da etkili olduğunu sözlerine eklediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir