Kasım 28, 2013

Kamil Koç’un Rize seferleri başladı

Kâmil Koç'un, 2013 yılında açtığı Orta ve Doğu Karadeniz’deki seferlerine Rize’yi de ekledi.
Kâmil Koç  Rize’den İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Çanakkale, Ereğli, Bodrum, Antalya, Altınoluk, Marmaris ve Kütahya başta olmak üzere 20 merkeze sefer düzenleyor. Rize ile birlikte Kâmil Koç’un hizmet ağı da 38 il, 191 ilçe ve 550 satış noktasına ulaştı.


Kâmil Koç Otobüsleri A.Ş. Genel Müdürü Kemal Erdoğan, özellikle Trabzon hattının açılmasının ardından Rize’den yoğun bir taleple karşılaştıklarını belirterek şunları söyledi:
“2013, Türkiye çapında hizmet verdiğimiz noktaların sayısını hızla artırdığımız bir yıl oldu. Özellikle Orta ve Doğu Karadeniz’de attığımız adımların bunda önemli bir payı var. 2013 Haziran ayında başlayan Samsun, Ordu, Giresun ve Trabzon seferlerine son olarak Rize’yi de ekledik. Özellikle Trabzon açılışından sonra Rizelilerden aldığımız yoğun talep, yeni hattımızın devreye girmesindeki sürecin hızlanmasında etkili oldu. Bu bölgede 2013 bitmeden birkaç yeni noktada daha hizmet vermeyi planlıyoruz. Karadeniz’de ki hedeflerimiz büyük. Özellikle Orta ve Doğu Karadeniz’de 2013 ikinci yarısından itibaren hizmete açtığımız yeni seferlerle yaklaşık 1,5 milyon yeni yol arkadaşımıza daha hizmet verme hedefindeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir