Ağustos 24, 2011

Karadeniz Branda'dan sonbahara hazırlık kampanyaları

Karadeniz Branda yeni yansıtıcı (reflektif) şerit yönetmeliğine uygun değişiklik yapmak, taşıt muayenesine eksiksiz girmek ve brandasını yenileyerek sonbahara hazırlık yapmak isteyen taşımacılara yönelik bir kampanya başlattı. Kadesan'ın markaları arasında olan Turkuaz markalı ürünleri kapsayan bu kampanya 890 Euroluk fiyatlarla başlıyor. Kampanya kapsamında treyler brandası, iki yan yazı ve logo uygulaması ve yansıtıcı şerit yerleştirilmesi yer alıyor. Aynı kampanyanın Karadeniz Branda markalı ürünleri kapsaması durumunda bu fiyat 985 Euro olarak değişiyor.

 

Ferro ve Feralo'larda uygun fiyatlar

Müşterilerin düz treyler araçlarını getirdiklerinde tulum açılır veya tulum kayar babalı anlamlarına gelen Ferro ve Feralo sistemlerine dönüşümlerde de uygun fiyatlar bulunuyor. Tulum açılır veya tulum açılır kayar babalı + Karadeniz Branda + Raylı çatı farkı + montaj bedeli + yazı logo 2215 Euro'dan başlayan fiyatlarla işleme sunuluyor.

 

 

 

Sistem dönüşümlerinde de uygun fiyatlar bulunuyor

Karadeniz Branda'nın düz treylerden Kayar Yan Perde (gümrüksüz sistem) dönüşümleri 3735 Euro'dan başlayan, düz treylerden Kayar yan Perde (gümrüklü) sisteme dönüş ise 4315 Euro'dan başlayan fiyatlarla gerçekleştirilebiliyor. gerçekleştirilebiliyor.

Kampanyanın stoklarla sınırlı olduğu ifade ediliyor. Daha geniş bilgi için 0212 549 55 51 numaralı telefonlardan bilgi alınabiliyor.

 

Kayar Yan Perde Sistemi : VS DUO Light (Gümrüksüz)

13.60 Versus Duo Light Kayar Tavan Sistem

13.60 Versus Duo Light Kayar Yan Perde Brandası

13.60 Versus Duo Light Kayar Tavan Brandası

Cırcır gergi mekanizması

Üstyapı montaj işçiliği

Baba makarası

Yazı logo

Kayar Yan Perde Sistemi : VS EURO (Gümrüklü)

13.60 Versus Euro Kayar Tavan Sistem

13.60 Versus Euro Kayar Yan Perde Brandası

13.60 Versus Euro Kayar Tavan Brandası

Cırcır Gergi Mekanizması

Üstyapı Montaj İşçiliği

Baba Makarası

Yazı Logo

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir