Mayıs 7, 2008

Kardemir'e 10 yeni Otokar Fruehauf semi treyler

Otokar, Kardemir Uluslar arası Nakliyat’a 10 adet semi treyler teslimatı gerçekleştirdi; böylece Kardemir’in filosundaki Freuhauf markalı semi treyler sayısı 73’e yükseldi. Teslimat törenine; Kardemir Uluslar arası Nakliyat Genel Müdürü Kubilay Erkutay, İhracat Sorumlusu Hakan Kılıç, İşletme Sorumlusu Mustafa Aydoğan, Otokar Treyler Satış Yöneticisi Murat Özsoy, Baş Şoför Sabri Davulcu katıldı. Kardemir Uluslar arası Nakliyat Genel Müdürü Kubilay Erkutay, Otokar Freuhauf markalı treyleri tekrar tercih etmelerindeki en önemli nedeni; Otokar’ın yerli bir üretici olmasıyla birlikte Otokar’a duydukları güven olarak ifade etti. Yaygın servis ağı ve müşteri odaklı yaklaşımın önemine de değinen Erkutay, araçların tavan ve yanlarının ayrı ayrı hareket etmesinin sağladığı yükleme boşaltma kolaylığı ve bu kolaylığın sağladığı hız avantajının da araç seçiminde etkili olan nedenler arasında bulunduğunu belirtti.

Kardemir’in yeni Euroslider araçları tavanda Hestal Lift Master yükselme imkanı sunuyor, bu sayede farklı hacimlerdeki yükler taşınabiliyor. Araçlarda diğer Fruehauf araçlarında olduğu gibi, ABS, RSS ve traction help fren ve güvenlik sistemleri bulunuyor.

Kardemir, geçtiğimiz yıl sonunda da filosunu 5 Tekstil Taşıyıcı ve 7 Mega Euroslider Tenteli treyler olmak üzere 12 yeni Fruehauf ile güçlendirmişti. Kardemir Uluslararası Nakliyat’ın filosunda, toplam 60’ı tenteli, 40’ı tekstil taşıyıcı olmak üzere 100 semi-treyler bulunuyor. Kardemir; Avusturya, İtalya, Almanya, Benelux ülkeleri, İngiltere ve İrlanda’ya taşımacılık yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir