Ocak 26, 2013

Kardex Remstar'ın yeni depo yazılımıyla firmaların işi daha kolay

Kardex Remstar, tüm Kardex Remstar otomotik depolama ve geri alma sistemlerini tamamlayacak yeni ve kolay bir yazılımı 2013 itibariyle müşterilerine sunmaya başladı. “Logiccontrol” adını taşıyan yazılımın 100 ve geliştirilmiş 200 adlı 2 versiyonu bulunmakta. Bu yeni yazılım sayesinde, Kardex Remstar otomatik depolama makinelerinde artık makine üzerinde stok ve lokasyon kontrolü yapılan ekranlar standart olarak sunulacak. 

Yeni yazılım; özellikle küçük ve orta ölçekli uygulamalar ve 3 makineye kadar otomatik depolama üniteleri bulunduran firmalar, stok ya da barkod numarası ile stoklara kolay erişim amaçlayan KOBİ’ler, dönemsel ve cep depo mantığında çalışan distribütörler, giriş seviyesinde stok kontrolü yapan firmalar için oldukça ideal.

Kardex Remstar’ın yeni depo yazılımı, makine üstü kontrol ekranı, ergonomi için önemli iyileştirmeler ve Kardex Remstar otomotik depolama ve geri çağırma sistemleri için “kolay kullanım” özelliğini de sunuyor. Makinelere yüklü bu yazılım ayrıca, Shuttle XP ve Megamat RS için sezgisel dokunmatik ekran ara yüzü, temel alan yönetimi ve çevresel raporlama imkanı sunuyor, dokunmatik olan bu ekran aynı zamanda  klavye kullanılabilirliği için de uygun.
Logiccontrol, maliyeti yüksek, kullanımı zor ve süreçleri ağırlaştıran depo yazılımı kullanmak istemeyen KOBİ’ler için  alternatif bir depo yazılımı anlamına da geliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir