Nisan 16, 2013

Kastamonu'ya 25 adet Novociti

Toplu taşıma sektörünün önemli isimlerinden Anadolu Isuzu'nun son teslimatı Kastamonu'da gerçekleşti. Hatay Öztopraklar Otomotiv tarafından Kastamonu Özel Halk Otobüsleri’ne 25 adet Novociti, düzenlenen törenle teslim edildi. Kastamonu Belediyesi önünde gerçekleşen teslimat törenine, Kastamonu Valisi Erdoğan Bektaş, Kastamonu Belediye Başkan Vekili Bahri Yavuz, Anadolu Isuzu Satış Müdürü Efe Yazıcı, Isuzu Hatay Öztopraklar Bayisi firma yetkilisi Vedi Öztoprak ve Kastamonu Özel Halk Otobüsü İşletmesi Başkanı Mehmet Tiryakioğlu katıldı.

Teslimat töreninde konuşan Anadolu Isuzu Satış Müdürü Efe Yazıcı, araçların güçlü teknik donanımlarına değindi. Yazıcı, sözlerini şöyle tamamladı: “Novociti otobüslerimiz, Euro5 çevreci motora ve engelli ulaşımına uygun dizayna sahiptir. Yurt dışına da ihraç edilen otobüslerimiz, segmentte en çok tercih edilen araçlardır.
Özellikle satış sonrası hizmetler teşkilatındaki yaygınlığımız, kaliteli servis ve uygun yedek parça maliyetlerimizle, müşterilerimize araçları sadece satana kadar değil, kullandıkları süre boyunca da memnuniyet sağlamayı ilke edinerek, ticaretten öte oluşturduğumuz kalıcı dostluklarla her platformda lider ve yol gösterici olmaya devam ediyoruz, bundan sonra da edeceğiz.’’
Tören sonunda yapılan plaket takdimi ve kurdela kesiminin ardından Isuzu Satış Müdürü
Efe Yazıcı, temsili Isuzu anahtarını Kastamonu Özel Halk Otobüsleri İşletmesi Başkanı Mehmet Tiryakioğlu’na teslim etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir