Mayıs 21, 2013

Kaynak Beton, filosunu güçlendirdi

Renault Trucks Türkiye, hazır beton sektöründe faaliyet gösteren Kaynak Beton firmasının filosunu Optidriver+ robotize şanzımanlı Premium Lander ve Kerax modelleri ile güçlendirdi.

Optidriver robotize şanzımanlı Premium Lander 380 ve Kerax 430 araçların teslimat töreni Kaynak Beton’un Bursa’da bulunan beton santralinde gerçekleşti. Teslimat töreninde, Kaynak Beton Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Kaynak, Şirket Müdürü İlhan Kaynak, L&T Imer İş Makinaları’ndan Yönetim Kurulu Başkanı Metin Uygur ve İhracat Sorumlusu Cansu Uygur, Renault Trucks Satış Direktörü Tolga Küçükyumuk, Filo Satış Müdürü Feridun Kısa, Bölge Satış Müdürü Engin Demirel hazır bulundu.


 
20 yıldan aşkın süredir inşaat sektöründe faaliyet gösteren Kaynak Beton’un Çerkezköy, Gebze, Gölcük, Çorlu ve Bursa’da beton santralleri bulunuyor. 1994 yılından beri Akçansa’nın taşeron firması olan Kaynak Beton’un 15’i silobas çekici olmak üzere toplam 98 aracı ve 4 adet beton pompası var.
 
Zorlu çalışma şartları ve tonaj uygulamaları nedeniyle sağlam ve hafif araçların rekabette kendilerine büyük avantaj sağladığını belirten Adnan Kaynak, “Yakıt tasarrufu, verimlilik ve bakım maliyetlerinin düşük olması sebebiyle Renault Trucks’ı tercih ediyoruz. Karayolu tonaj uygulamaları nedeniyle Premium Lander hafifliği ile büyük avantaj sağlıyor. Şantiye içi çalışmalarda ise Kerax harici bir araç düşünülemez” dedi.
 
Renault Trucks Türkiye Satış Direktörü Tolga Küçükyumuk da, “Sektörün önde gelen şirketlerinden biri olan Kaynak Beton’a Renault Trucks’ı bir kez daha tercih ettiği için teşekkürlerimi sunarım” dedi ve sözlerine şöyle devam etti: “Önemli olan araç, üstyapı, kullanıcı kombinasyonunu iyi hesaplamaktır. Doğru kombinasyon ile herkese fayda ve verimlilik sağlar. Şantiyelerin farklı ihtiyaçlarına uygun olarak sunduğumuz Kerax ve Premium Lander araçlarımız ile pazarda önemli bir oyuncu olma yolunda ilerliyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir