Mayıs 23, 2011

Kerim Uluğ Tarım Renault ile güçlendi

Osmaniye bölgesinde tarım ve hububat alım satımı yapan Kerim Uluğ Tarım, İmamkayalıoğulları Otomotiv’den 3 adet Renault Trucks alarak filosunu genişletti. İmam Kayalıoğulları Otomotiv’in Adana Plazası’nda gerçekleştirilen teslimat törenine; firma sahibi Kerim Uluğ, Onur Gökhan Uluğ ve Mustafa Uluğ’un yanı sıra, İmam Kayalıoğlulları Otomotiv Şube Müdürü M.İlker Erdal katıldı.

Renault Trucks Premium araçların temsili anahtarlarını teslim alan Kerim Uluğ “Yakıt tasarrufu ve servis hizmetlerinde dolayı tercihimiz Renault Trucks’ın Euro 5 araçları oldu. Sağlamlık ve araç performansından memnun olduğumuz araçların ilk kez otomatik versiyonlarını deneyeceğiz “dedi.

İmam Kayalıoğulları Otomotiv Şube Müdürü M. İlker Erdal ise Osmaniye Bölgesi ve çevresinin diğer müşterilere örnek olabilecek bir potansiyele sahip olan Uluğ Tarım ile çalışmaktan memnuniyet duyduklarını belirterek “ Uluğ Tarım’ın teslimatını yaptığımız yeni araçlarımızdan memnun kalacağından ve yeni siparişlerinde de Renault Trucks’ı tercih edeceğinden eminiz” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir