Mart 16, 2011

Kılıç Group Satko Teknoloji ile taşıma maliyetlerini azaltıyor

22 yıldır Irak, Ortadoğu ve Avrupa ülkelerine karayolu taşımacılık hizmeti sunan Kılıç Group, son dönemde kendine ait 250 aracın yanı sıra kiraladığı 300 aracı daha filosuna katarak daha geniş ölçekte hizmetler sunmaya başladı. Bu büyümeyle birlikte, filosunu daha etkili ve verimli bir şekilde yönetmenin yollarını arayan Kılıç Group, yaptığı pazar araştırması sonucunda Satko Teknoloji Sistemleri AŞ ile çalışma kararı aldı.

Satko Teknoloji’nin araç takip sistemleri ile taşıma maliyetlerini daha etkin bir şekilde hesaplayabilen Kılıç Group’un Dış Ticaret ve Araç Takip Sorumlusu Fatma Ateş, araç takip sisteminin kurumsal itibarlarının artmasında da önemli rolü olduğunu ve bundan son derece memnun olduklarını söyledi. Ateş, konuşmasına şöyle devam etti:

“Daha önceleri araçlarımızda araç takip cihazı bulunmuyordu. Bu da bazen hem vakit, hem masraf açısından müşteriye yönelik hizmetimizi olumsuz etkileyebiliyordu. Filomuzu genişlettikten sonra, filo takip sistemine ihtiyaç duyduk. Satko Teknoloji Sistemleri AŞ bu ihtiyacımızı kısa bir süre içinde karşıladı. Bundan sonraki hedefimiz ise Satko’nun geliştirmiş ve geliştirmekte olduğu teknolojileri yüzde 100 kullanıp, müşterilerimize sunduğumuz hizmetin profesyonelce, zamanında ve kaliteli bir şekilde artmasını sağlamaktır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir