Ocak 20, 2011

Kılıçlar Otomotiv'den 14 Stralis teslimatı

Iveco’nun Mersin yetkili satıcısı Kılıçlar Otomotiv, Ocak ayının 3. haftasında toplam 14 adetlik Stralis teslimatı gerçekleştirdi. Bu teslimatlar hakkında bilgi veren Kılıçlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Vahdettin Kılıç, Elçik Nakliyat’a 3 adet Stralis AT 440S45 T/P; Bakiler Uluslararası Nakliyat’a 5 adet Stralis AT 440S45 T/P; Aytaşlar Uluslararası Nakliyat’a 5 adet Stralis AT440S45; Cindillioğlu firmasına 1 adet Stralis AT 440S45 T/P teslimatı gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Teslimat töreninde bir konuşma yapan; Elçik Nakliyat’ın sahibi Sadık Elçik, mevcut Iveco araçlarından ve Kılıçlar’ın satış sonrası hizmetlerinin kaliteli olmasından duydukları memnuniyeti anlatarak tercihlerinde Stralis’in düşük yakıt giderlerinin, araçların her türlü yol koşuluna uygun olmasının, rahat ve güvenli olmalarının etkin olduğunu belirtti ve Iveco markasına yabancı olmadıklarını ifade etti.

Bakiler Uluslar arası Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Fahri Baki ise Stralis’leri dayanıklılığı, ekonomikliği, servis ağının güçlü olması ve araçların motor ömrünün daha avantajlı olması nedeniyle tercih ettiklerini söyledi.

Aytaşlar Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Aytaş da konuşmasında Kılıçlar’ın satış sonrası hizmetlerinin kaliteli olması, araçların düşük yakıt giderleri, araçların her türlü yol koşuluna uygunluğu, yüksek donanıma sahip olmaları nedeniyle tercih ettiklerini söyledi. Ayrıca filolarında toplamda 7 Iveco araç olduğunu belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir