Temmuz 27, 2013

Kıraç Turizm, filosunu büyütüyor

Kıraç Turizm, filosunu Temsa yatırımlarıyla büyütmeye devam ediyor. Araç sayısı 176’ya çıkaran Kıraç Turizm’in filosundaki Temsa marka araç sayısı ise 148’e ulaştı. Firma 50 Safir’in yanı sıra 20 Prestij yatırımı daha yapacak.
24 Temmuz Çarşamba günü düzenlenen teslimata Kıraç Turizm Ticari Operasyon Sorumluları  Mehmet Ünal, Yusuf Hacıoğulları, Temsa Bölge Satış Yönetici Volkan Tolunay, Anoto Satış Temsilcisi Ahmet Gürsoy katıldı. Kıraç Turizm’in 176 araca ulaşan filosunun 73 adedi Safir, 52 adedi Powerbus, 23 adedi ise Prestij Süper Deluxe araçlardan oluşuyor. Toplamda Temsa markalı araç sayısı 148 adet oldu.

20 Prestij Ağustos ayında  

Filolarındaki araç yaş ortalamasını yeni yatırımlarla daha da aşağıya çektiklerini belirten Kıraç Turizm Ticari Operasyon Sorumlusu Mehmet Ünal, “Son yatırımla 15 adetlik Safir aracı filomuza kattık. 10 aracı Eylül ayında, 25 aracı ise 2014 Ocak ve Şubat ayı içinde teslim alacağız. Ayrıca 20 Prestij Süper Deluxe araçta Ağustos ayı içinde filomuza katılacak” dedi. 

Sezondaki yüzde 10’luk artış yatırıma yöneltti

Bu yıl sezonun geçen yıla göre yüzde 10 daha üzerinde geçtiğini belirten Mehmet Ünal, “2013 yılı sonuna yönelik belirlediğimiz 2.5 milyon kişiyi taşıma hedefimizi aşacağımızı düşünüyoruz. Bu yıl iş kapasitesi geçen yılın yüzde 10 daha üzerinde. Bu artış da bizi yeni yatırıma yöneltti. Önümüzdeki üç aylık süreçte geçtiğimiz dört ayın çok daha üzerinde olacağını düşünüyoruz” diye konuştu.
Temsa marka araç yatırımlarını çok uzun yıllara dayanan bir işbirliği sonucu oluştuğunu belirten Mehmet Ünal, “Temsa ile aramızdaki güvene dayalı iş ilişkisi, satış sonrası hizmetlerde bizlere verdikleri büyük destekler yeni yatırımlarda tercihimizi Temsa marka ürünlere yapmamıza neden oluyor” dedi.

Filonun yüzde 84’ü Temsa marka

Kıraç Turizm ile uzun yıllara dayanan bir işbirliği süreci yaşadıklarını ifade eden Temsa Pazarlama ve Satış Direktörü Murat Anıl ise şöyle konuştu: “1991 yılından beri taşımacılık alanında faaliyet gösteren Kıraç Turizm ile işbirliğimiz çok uzun bir sürece dayanıyor. Bu işbirliğinin en önemli göstergesi de firmanın filosundaki araçların yüzde 84’lük bir bölümünün Temsa markalı araçlardan oluşması. Bizi en çok mutlu eden unsurlardan birisi de; Kıraç Turizm’in filosunda yer alan 27+1 ve üstü koltuklu araçların yüzde 100’ünün Temsa marka ürünlerden oluşması. Bu müşterimizin araçlarımızdan aldığı verimliliğin ve duyduğu memnuniyetin de aynı zamanda bir göstergesi.”
Kıraç Turizm’in her yıl büyüyen hedeflerle yoluna devam ettiğini ifade eden Murat Anıl, “Bu hedeflerin gerçekleşme sürecine içerisinde bizde hem düşük işletme maliyetleri hem yüksek konfora sahip araçlarımızla katkı sağlamaktan dolayı mutluyuz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir