Ekim 19, 2007

Koç Fiat Kredi'den Ekim fırsatları

Koç Fiat Kredi, Fiat ve Alfa Romeo markalı araçlar için Ekim ayında da fırsat kampanyaları düzenliyor. Ekim ayında Fiat bayilerinden Fiat Ticari Araçlar, Grande Punto ve Fiat Panda’yı Fiat Finans’tan kredi kullanarak satın alan tüketicilere 3. yıl veya 100 bin kilometre uzatılmış garanti hediye ediliyor.

Fiat’ın C segmentindeki yeni temsilcisi Fiat Linea’da da Ekim kampanyası, “15 bin YTL krediye 12 ay sıfır faiz” içeriyor. Fiat Finans’ta araç fiyatının yüzde 100’üne varan kefilsiz kredi kullanma olanağı DA yer alıyor.
Alfa Romeo’nun Alfa 159 modeli için Alfa Romeo Finans’tan kredi kullananlar Ekim ayında 20 bin YTL’ye 12 ay yüzde 0.89 faiz oranı ile BU otomobile sahip olabiliyor. Bunun yanında YİNE 3.yıl veya 100.000 km uzatılmış garanti de hediye ediliyor.

İkinci elde sekiz yaşa kadar tüm otomobillere hizmet veren Fiat Finans ve Alfa Romeo Finans, 2. el araç alan müşterilerine sağladığı kolaylıklar ile de ilgi görüyor. Otoeksper bayilerinde Ekim dönemine ait 2. el faiz oranı yüzde 1.60 olarak belirlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir