Haziran 11, 2008

Koç Fiat Kredi'den fırsatlar

Koç Fiat Kredi Tüketici Finansmanı AŞ kampanyalarına devam ediyor.
Koç Fiat Kredi’nin markaları Fiat Finans, Alfa Romeo Finans ve Lancia Finans otomobilseverlere araçları için kredi alma imkanı sağlıyor.

Fiat Linea modeli için Fiat Finans’ın Haziran 2008 kampanyasında “20 bin YTL krediye 24 ay yüzde 0,99 faiz” sunuluyor. Fiat Finans’ın yazın kredi ödemek yerine tatile gitmeyi destekleyen her yıl 4 ay boyunca taksit atlatmalı ödeme koşulları mevcut.

Fiat Grande Punto modeli için de “14 bin YTL krediye 12 ay sıfır faiz” kampanyası bulunuyor. Ayrıca, Fiat Finans’ta anahtar teslim fiyatının yüzde 100’üne varan kefilsiz kredi kullanma olanağı da sunuluyor.
Fiat Finans, Fiat Ducato modeli için Haziran ayında   “12 bin YTL krediye 12 ay sıfır faiz” kampanyasını başlattı.

Kampanyaların yanı sıra Fiat Finans, kişiye özel ödeme planları da yapabiliyor. Müşteriler kredilerini anında alıp 4 ay sonra ödemeye başlayabiliyor veya her yıl seçeceği 3 veya 4 aylık dönemde taksitlerini atlatabiliyor. Ara, artan ve balon ödeme modellerinin yanında “çiftçi kredisi” gibi  yılda bir ödeme yapmayı arzu eden çiftçilere yönelik özel ödeme planları da bulunuyor.

Haziran ayında Alfa Romeo Finans’tan kredi kullanan tüketiciler; ALFA159 için 20 bin YTL’ye 24 ay yüzde 1,36 faiz oranı ile,  ALFA GT için 20 bin YTL’ye 12 ay yüzde 1,29 faiz oranı ile, ALFA Brera için 20 bin YTL’ye 24 ay yüzde 1,31 faiz oranı ile kredi alabiliyorlar. ALFA147 ‘ye ise  Alfa Romeo Finans’tan kredi kullananlar 20 bin YTL’ye 24 ay yüzde 1,2 faiz olanağı ile  ayda 992YTL ödeyerek sahip olabiliyor.

Bunun yanında Haziran ayında Alfa Romeo Finans’tan kredili satılan tüm Alfa Romeo’lara 3. yıl veya 100.000 km uzatılmış garanti de Alfa Romeo Finans’ın ücretsiz hediyesi oluyor.Lancia müşterilerine ise Haziran ayında 4. yıl veya 130.000km uzatılmış Garanti Lancia Finans’ın hediyesi oluyor. Alfa Romeo, Lancia, Ferrari ve Maserati müşterileri Haziran ayında da dövize endeksli eşit ve esnek ödemeli kredilerden faydalanabiliyorlar.  
Koç Fiat Kredi, ikinci elde 2000 model yılı dahil olmak üzere Fiat ve Alfa Romeo bayilerinden satılan tüm ikinci el otomobillere kredi veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir