Kasım 14, 2007

Koç Fiat Kredi'den Kasım fırsatları

Fiat ve Alfa Romeo bayilerine gelen tüketicilerin diledikleri araca sahip olmalarını sağlayan Koç Fiat Kredi, Kasım ayına özel “fırsat kampanyaları” düzenliyor.
Koç Fiat Kredi’nin koşulları kişiye özel belirlenen markaları Fiat Finans, Alfa Romeo Finans ve Lancia Finans otomobilseverlerin showroomdan çıkmadan hem araçlarını hem de kredilerini almalarını sağlıyor.

Kasım ayında Fiat bayilerinden Fiat Ticari Araçlar, Grande Punto ve Fiat Panda’yı Fiat Finans’tan kredi kullanarak satın alan tüketicilere 3. Yıl veya 100 bin kilometre uzatılmış garanti hediye ediliyor.
 
Fiat’ın C segmentindeki yeni temsilcisi Fiat Linea’da Kasım kampanyası, “15 bin YTL krediye 12 ay sıfır faiz” içeriyor. Üstelik Fiat Finans’ta anahtar teslim fiyatının yüzde 100’üne varan kefilsiz kredi kullanma olanağı yer alıyor.

Alfa Romeo’nun Alfa 159 modeli için Alfa Romeo Finans’tan kredi kullananlar Kasım ayında 20 bin YTL’ye 12 ay yüzde 0.56 faiz oranı ile hayallerindeki otomobile sahip olabiliyor. Bunun yanında 3.yıl veya 100.000 km uzatılmış garanti de hediye ediliyor.

İkinci elde sekiz yaşa kadar tüm otomobillere hizmet veren Fiat Finans ve Alfa Romeo Finans, ikinci el araç alan müşterilerine sağladığı kolaylıklar ile de büyük ilgi görüyor. Otoeksper bayilerinde Kasım dönemine ait ikinci el faiz oranı yüzde 1.55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir