Ocak 18, 2008

Koç Fiat Kredi'den Ocak kampanyası

Koç Fiat Kredi, Fiat ve Alfa Romeo markalı araçlar için Ocak ayında fırsat kampanyaları düzenliyor.

Koç Fiat Kredi’nin koşulları kişiye özel belirlenen markaları Fiat Finans, Alfa Romeo Finans ve Lancia Finans otomobilseverler ile showroomlarda buluşarak hem araçlarını hem de kredilerini almalarını sağlıyor.

Fiat’ın C segmentindeki temsilcisi Fiat Linea’da Ocak kampanyası, “10 bin YTL krediye 12 ay sıfır faiz” içeriyor. Bunun yanında Fiat Finans’ta kişiye özel taksit atlatmalı yeni ödeme planları ve hatta çiftçiler için özel hazırlanmış 12 ayda bir ödemeli planlar yer alıyor. Fiat Grande Punto modeli için “10 bin YTL krediye 12 ay sıfır faiz” kampanyası Ocak ayında da devam ediyor. Fiat Finans’ta tüketicilere anahtar teslim fiyatının yüzde 100’üne varan kefilsiz kredi kullanma olanağı da sunuluyor.

Ocak ayında Alfa 159 modeli için Alfa Romeo Finans’tan kredi kullananlar 10 bin YTL’ye 12 ay yüzde 0.8 faiz oranı  ile  otomobil alabiliyorlar. Bunun yanında Alfa159 sahiplerine 3’üncü yıl veya 100 bin km Uzatılmış Garanti de Alfa Romeo Finans’ın ücretsiz hediyesi oluor. Alfa 147 modeli için Alfa Romeo Finans’tan kredi kullananlar 10 bin YTL’ye 12 ay yüzde 0.7 faiz olanağından faydalanabilirken Alfa GT, Brera ve Spider müşterileri için ise 10 bin YTL’ye 12 ay yüzde 0.17 faiz imkanı sunuluyor.

2000 model yılı da dahil olmak üzere Fiat ve Alfa Romeo bayilerinden satılan tüm ikinci el otomobillere hizmet veren Fiat Finans, Alfa Romeo Finans ve Lancia Finans ikinci el araç alan müşterilere de satın alımda kolaylık sağlıyor. Otoeksper bayilerinde Ocak dönemine ait ikinci el faiz oranı yüzde 1.49 olarak belirlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir