Şubat 16, 2011

Koç Üniversitesi'nin Tedarik Zinciri ve Lojistik Günleri 4 Mart'ta

Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu tarafından altıncısı düzenlenen Koç Üniversitesi Tedarik Zinciri ve Lojistik Günleri – KULOG'11, 4 Mart 2011 tarihinde Sevgi Gönül Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

KULOG’11'e Koç Üniversitesi öğrencilerinin yanı sıra bu alanda kariyer hedefleyen ve lojistiğe ilgi duyan TÜM öğrenciler katılabilecek.

“KULOG’11”de; Vestel Teknoloji Üretim ve Planlama Genel Müdür Yardımcısı Şeref Hamarat, Omsan Lojistik Genel Müdürü Osman Küçükertan, Coca Cola İçecek Tedarik Zinciri Planlama Müdürü Mutlu Ocak, Ford Otosan Satın Alma Genel Müdür Yardımcısı Cengiz Kabatepe, UPS Türkiye Genel Müdürü Haluk Ündeğer, deneyimlerini üniversite öğrencileri ile paylaşacaklar.

Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Topluluğu’nun düzenlediği ilk dört yılda 21 farklı üniversiteden 1500’ü aşkın öğrenciyi ağırlayan Koç Üniversitesi Lojistik Günleri’ne bu sene de 350’yi aşan bir katılım bekleniyor.

Etkinliğe katılım ücreti 20 TL. Katılım ücretine öğle yemeği, seminer arası ikramlar ve servis dahil. Koç Üniversitesi’ne ulaşım için servisler Kadıköy ve Taksim'den kalkacak. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir