Aralık 12, 2011

Koçaslanlar'dan Gürbulak'a Premium dopingi

1993 yılından bugüne Kocaeli bölgesinin en büyük konteyner taşıma filolarından biri olan Gürbulak Nakliyat filosunu 5 adet Renault Trucks Premium 430.19 Optidriver çekici ile güçlendirdi. Bu son çekicilerle firmanın filosundaki Renault Trucks marka araç sayısı 115 adede yükseldi.

Düzenlenen teslimat töreninde, Gürbulak Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Turhan Çakan ve satışı gerçekleştiren Renault Trucks Bayi Koçaslanlar Otomotiv’den Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan ile İzmit Satış ve Şube Müdürü Erdoğan Seymen hazır bulundu.

Turhan Çakan yaptığı konuşmada: “Nakliye şirketlerinin en büyük gider kalemlerinden olan yakıt sarfiyatını Renault Trucks çekiciler ile en aza indirdik. Filomuza yeni katılan 5 adet Optidriver çekicilerin yakıt tüketiminin daha da az olması ile tercih ettik. Filomızdaki Renault Trucks sayısını da 115 ‘ e çıkardık. Yakıt tüketiminin az olmasının yanında en önemli tercih sebebimiz Koçaslanlar Otomotivin yaklaşımı, ve satış sonrası hizmetleridir” dedi.

Mahmut Koçaslan ise; “Koçaslanlar Otomotiv olarak satmış olduğumuz her Renault Trucks araç ile birlikte vermiş olduğumuz kaliteli servis ve müşteri memnuniyeti ile Türkiye’nin her yerinde Reanult Trucks araçlara sahip firmalarla bir nevi ortaklık kuruyoruz. Gürbulak Nakliyat ile 2004 yılından bu yana sürdürdüğümüz bu ortaklık bizlere kıvanç ve onur vermektedir” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir