Haziran 17, 2008

Koluman Kögel , Hastalya Otomotiv ile Antalya'da

Koluman Kögel Treyler Sanayi, Antalya’daki Mercedes-Benz Türk ve Chrysler markalarının ürün satış ve servisini gerçekleştiren Hastalya Otomotiv ile anlaşma imzaladı. 12 Haziran 2008 tarihinde Antalya-Burdur karayolu üzerindeki Hastalya Otomotiv’de gerçekleşen imza töreniyle Koluman Kögel Antalya Bayisi, Hastalya Otomotiv oldu. Bayi ağı geliştirme programı kapsamında çalışmalarını hızlandıran Koluman Kögel, bu anlaşma ile Hastalya Otomotiv içerisinde  ürünlerinin satışı ve satış sonrası hizmetleri verilecek. Düzenlenen törene Hastalya Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Tüzün,  Hastalya Otomotiv Genel Müdürü Yılmaz Argan, Koluman Holding Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Saltık, Koluman Kögel İcra Kurulu Başkanı Doğan Yüncüoğlu ve Koluman Motorlu Araçlar Mersin Bayi Genel Müdürü Gürtan Tandoğan katıldı.

Koluman Holding Yönetim kurlu Üyesi Kaan Saltık törende yaptığı konuşmasında Hastalya Otomotiv ile yaptıkları anlaşmadan duydukları memnuniyeti dile getirdi ve Hastalya Otomotiv’in Antalya’da kendilerini başarı ile temsiledeceklerine inandıklarını belirtti.

Hastalya Otomotiv tesisindeki 1200 metrekare  kapalı alanda aynı anda 22 binek aracın  bakım ve servis hizmetinin verildiği tesiste aynı anda 14 ağır ticari araca da bakım ve servis hizmeti verilebiliyor.

1600 metrekarelik kapalı alanda ise kaporta ve boya hizmetleri verilirken 1800 metrekarelik bir alanda ise 32.000 parçalık Mercedes Benz yedek parça deposu bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir