Haziran 29, 2013

Konya – Ereğli de yakıtta GO farkını yaşayacak

İpragaz’ın, akaryakıt sektöründeki yeni markası GO’nun yeni nesil yakıt istasyonları, birbiri ardına açılmaya devam ediyor. İlki Konya – Karatay’da ardından İzmir’de Kınık ve Bergama’da hizmete giren yeni nesil GO yakıt istasyonlarının dördüncüsü de Konya’nın Ereğli ilçesinde açıldı. Ziyagökalp Mahallesi Meydanbaşı Caddesi üzerinde bulunan 4’ncü GO yakıt istasyonu, düzenlenen törenli hizmete girdi. İpragaz Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Aratay ve İpragaz yöneticilerinin yer aldığı açılış törenine GO bayi Sarıbudak Petrol yetkilileri ev sahipliği yaparken, yerel yöneticiler, iş dünyası ve sektör temsilcileri ile vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdiler.

GO, “yolların en saygın yakıt istasyonu” olacak

“Daha iyisini hak edenlerin yeni nesil yakıt istasyonu” GO, İpragaz’dan aldığı kültürel genlerle, titizlikle, adanmışlıkla, tutkusuyla yollarda müşterisiyle beraber oluyor. “Yolların en saygın yakıt istasyonu olmak” vizyonu ile yola çıkan GO’nun misyonu ise saygı çerçevesinde 4 temel üzerinde şekillendi; ‘İnsana Saygı’, ‘Geleceğe Saygı’, ‘Araca Saygı’ ve ‘Yasalara Saygı’. ‘İnsana Saygı’; mutlu müşteri, mutlu çalışan, mutlu bayi, mutlu şirket anlayışından kaynaklanıyor. ‘Geleceğe Saygı’ ise; sürdürülebilirlik felsefesiyle tüm operasyonlarda, çevreye ve finansal sürdürülebilirliğe gösterilen duyarlılıkla açıklanıyor.

Tüm GO müşterilerine ‘eşit’ ve ‘kaliteli’ hizmet

‘İnsana Saygı’nın da bir parçası olan ‘Araca Saygı’ ile; GO istasyonlarına gelen her tüketici, ister benzin, ister otogaz, ister dizel hangi ürünü ve hangi miktarda alırsa alsın, aynı yüksek hizmet kalitesi ile muhatap olacak. ‘Yasalara Saygı’ ile ise; kurulduğu günden bu yana sektörel öncülüğünün sorumluluğunda, her zaman kamu otoritesi önünde kendisini ispatlamış ve bu konudaki tutarlılığını sergilemiş bir şirket olarak İpragaz, çok net olarak; GO ile akaryakıt operasyonunda da tüm standart ve yasalara uygun şekilde çalışacağını bir kez daha beyan ediyor.

GO, Bayi Dostu – BADO sistemini hayata geçirdi

Akaryakıt sektöründeki mevcut / geleneksel uygulamaların dışında özgün bir model olarak dağıtım sistemi BADO’yu (Bayi Dostu) geliştiren GO, şimdiye kadar hiç görülmemiş bir şekilde yönetimsel süreçlerde de bayilerine söz hakkı tanıyor. Türkiye’de bir ilk olan bu sistemde, bayi adları kanopide de yer alıyor. Temelinde bayilik olan BADO; sadece tek bir tarafın kazanacağı değil, ‘kazan kazan’ ilkesiyle, daima adil şartlar ne gerektiriyorsa, o çerçevede iki tarafın da kazanacağı bir iş modeli olarak oluşturuldu. İpragaz’ın 52 yıllık iş yapma biçimi ve tutkusu güvencesi ile geliştirilen BADO’da, GO bayilerine pazar gerçekleri doğrultusunda adil bir ticari yaklaşım sergileniyor. ‘GO Bayi Konseyleri’ yapılanması ile bayiler; şirketin yönetimsel süreçlerine fikirsel katkılarda bulunabilecekler, karar alma süreçlerinde de yer alabilecekler.

Çevre dostu GO, ekolojik hassasiyetlerde tavizsiz

Kurumsal aydınlatması LED’lerle gerçekleştirilen GO istasyonlarında, ortalama yüzde 56 elektrik tasarrufu ve daha az karbondioksit salınımı sağlanıyor. Akıllı su kullanımı ile ekolojik hassasiyetlerin öne çıktığı GO yakıt istasyonlarında, Türkiye’de bir ilk olan özel çöp kovaları ile de geri dönüşüme doğrudan katkı sağlanıyor. GO’da, market alanında çok amaçlı kullanılabilen interaktif alanlar ve çocukların ebeveynleri ile birlikte girebilecekleri aile tuvaletleri de bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir