Kasım 25, 2011

Kooperatif tercihini COMVEX'te duyurdu

Otokar, COMVEX Fuarı’nda yeni ürün tanıtımının yanında satışlarıyla da adından söz ettirdi ve İstanbul Otobüs AŞ ihalesi kapsamında yeni anlaşma imzaladı. Anlaşma kapsamında Otokar, S.S. Tuzla İçmeler Otobüs Minibüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’ne 2012 yılından başlayarak 3 ay içinde 80 adet KENT 290LF otobüs teslim edecek.

İmza töreninde S.S. Tuzla İçmeler Otobüs Minibüs Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Zeynel Sarıkaya, Örnek Otomotiv’den Yunus Öztepe ve Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül hazır bulundu. Zeynel Sarıkaya, Otokar’ı tercih etme sebeplerini ekonomisi ve satış sonrası hizmet kalitesi olarak belirtti.

KENT LF’nin tasarım ödüllü olduğunu bir araç olduğunu hatırlatan Basri Akgül ise, “KENT LF; konfor, güvenlik ve çevreciliğinin yanı sıra kazanç kapısı olması nedeniyle kullanıcıların dikkatini çekiyor. Düşük işletme giderleri, özel gövdesi sayesinde sunulan uzun ömrü ve sınıfında en yüksek ayakta yolcu taşıma kapasitesi nedeniyle sahibine kazandırıyor. Bu yüzden İstanbul Otobüs A.Ş ihalesini kazananların da öncelikli tercihi oluyor” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir