Nisan 29, 2013

Krone'dan 30 adet teslimat

Best Uluslararası Nakliyat, filosuna 30 adet Krone Profi Liner 2 yarı römork ekledi. Doğuş Otomotiv Scania Krone Meiller Genel Müdürü Tolga Senyücel ve Krone Yönetim Kurulu Başkanı Bernard Krone, araçları Best Uluslararası Nakliyat'ın sahibi Ahmet Yayman ve Best Nakliyat Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Akalın’a, Krone’nin İzmir Tire’deki fabrikasında teslim etti.
30 ton ve üzeri yüklerle yapılan tüm güvenlik testlerinden başarı ile geçen Krone, Profi Liner modelinde kayar çatı ve hidrolik çatı kaldırma gibi sistemler ile kullanıcılarına kolaylık sağlayan önemli özellikler sunuyor. Üst yapısı farklı çeker tipleriyle uyumlu bir şekilde kullanılabilmesi için  “yükseklik ayarlı” olarak üretilen Profi Liner 2, tüm taşıma tipleri için uygun olarak değerlendiriliyor. Ayrıca tüm Krone tenteli modellerinde olduğu gibi standart olarak sunulan ve kaza anında 16 ton ve üzeri darbelere dayanıklı çelik ön duvarı ve KTL katoforez kaplama sayesinde kullanıcısına sunmuş olduğu 10 yıllık paslanmazlık garantisi ile sektörde bir adım öne çıkıyor.

Krone markasını seçmelerindeki en büyük etkenin “güven” olduğunu belirten Ahmet Yayman, taşıdıkları yükün güven içinde alıcıya ulaştırılmasının kendilerine büyük sorumluluk yüklediğini ifade ederk şöyle konuştu: “Misyonumuz her türlü ticari mal ve eşyayı çalıştığımız hatta en hızlı ve ekonomik şartlarda alıcılarına ulaştırmaktır. Bunu sağlamak için filomuzda treyler sektöründe Avrupa’nın öncü markalarının başında gelen ve Doğuş Grubu ile İzmir Tire’de yatırım yaparak Türkiye’ye büyük katkı sağlayacağına inandığımız Krone markasını tercih etmiş bulunuyoruz. Yeni alımla birlikte filomuzda 35 adet Krone araç parkına ulaştık. Teknik özellikleri, kullanım kolaylığını düşünerek, satış sonrası hizmeti ve desteğine duyduğumuz güven nedeniyle tercihimizi Doğuş Otomotiv ve Krone’den yana kullandık. Yaptığımız bu yeni yatırımla müşterilerimize daha iyi hizmet verebileceğimize ve rekabet gücümüzü daha da arttıracağımıza inanıyoruz. Alım yapmadan önce İzmir’in Tire ilçesinde yeni kurulan Krone fabrikasını gezdik, inceledik ve çok beğendik.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir