Aralık 6, 2006

Krone'nin 1500, treyleri Fullsped'in

Müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarına uygun özel taşımacılık çözümleri sunarak, satış adetlerinde hızlı  büyüme kaydeden Krone 1500. treylerini Fullsped firmasına teslim etti.

Krone’nin en hızlı büyen pazarı Türkiye

İstinye’de düzenlenen teslimat töreninde bir konuşma yapan Krone Genel Müdürü Tolga Senyücel, “Türkiye pazarına girdiği 2003 yılından bu yana satış adetlerini hızlı bir şekilde sürekli artıran Krone, pazarda bu konuda yakaladığı başarı ile tek marka olma özelliğini korumaktadır. Türkiye’de yakaladığımız bu başarı ile Doğuş Otomotiv 2006 yılı itibarı ile Krone’nin Almanya hariç ihracat yaptığı ülkeler arasında en büyük 6. pazar konumuna yükselmiştir. Krone’nin 100 yıllık tarihinde en hızlı büyüyen pazarı Türkiye pazarıdır. Satışlarda yakaladığımız başarının arkasında satış sonrasına verilen önem yatıyor. Satış adetlerinde elde ettiği hızlı büyümenin yanı sıra 15. yetkili satıcı ve servisini de atayarak yurt çapında rekor bir hızla yayılmakta olan Doğuş Otomotiv – Krone, Call Center’ı ile de müşterilerine 24 saat cevap veriyor” dedi.
 
Türk tekstil sektörüne yönelik çalıştıklarını belirten Fullsped Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Neziroğulları ise Krone’nin 1500. treylerini filolarına katmaktan dolayı son derece mutlu olduklarını söyleyerek sözlerini şöyle sürdürdü: “Satış ve satış sonrası hizmette daima yanımızda olan Doğuş Otomotiv gibi güçlü bir kuruluşla işbirliği yaptığımız için memnunuz. Taşıdığımız tekstil ürünü son derece güvenli ve uygun şartlarda taşınmayı gerektirmektedir. Krone’nin Dry Liner treyleri tekstil taşımacılığının zirvesinde olan bir treylerdir. Filomuza kattığımız Krone Dry Liner treyler ile müşterilerimize daha iyi hizmet edeceğiz. Teknolojinin en son sistemlerine sahip Krone markasını Türkiye pazarına sunan Doğuş Otomotiv ile işbirliğimiz sürecektir.”

Krone Dryliner

Fullsped firmasına teslim edilen Dry Liner treyler, Krone’nin tekstil taşımacılığı için geliştirilmiş, dayanıklı kapalı kasa treyler modelidir. Dry Liner’ın yan duvarlarında bulunan anahtar şekilli çelik panellere geçmeli askı barları hazır giyim mamullerinin taşınmacılığında farklı çözümler getiriyor. Dry Liner treylerde 30 mm. kalınlığındaki kontrplak zemin su geçirmez ve tüm geçmeli yüzeyler özel olarak izole edilmiştir. Zemin, 7000 kg’ye kadar olan forklift aks ağırlığını kaldırabilecek kuvvettedir. Ön ve yan duvarlara entegre edilen 350 mm. forklift darbe koruması ile daha fazla dayanıklılık ve hasara karşı mükemmel bir koruma sağlanmaktadır. Krone Dry Liner’ı güçlendirilen şasi, kataforez kaplama ve toz boyama sistemi sayesinde 10 senelik paslanmazlık garantisi ile sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir