Kasım 12, 2019

Krone Cool Liner römorklar artık fabrika çıkışlı olarak Telematik sistemine sahip

Krone Cool Liner römorklar artık fabrika çıkışlı olarak Telematik sistemine sahip

Krone kasım başından itibaren tüm Cool Liner serisi römorklarını, Krone Telematics ile fabrika çıkışlı olarak donatıyor. Standart olarak Krone Telematics KSC ProPlus Cool sistemi araçlara fabrikada takılıyor. Bu system ile ; frigorific kasanın olduğu yer, kapılar, işletme bilgileri, soğutma ısısı, soğutma makinası, fren sisteminin hata bildirimleri sürekli olarak kayıt altına alınıyor. Ayrıca sistem döküman yönetimini WLAN yani kablosuz internet bağlantısı üzerinden yapıyor. Sürücü ile şirketler bu sayede sisteme bağlanabiliyor ve istedikleri bilgilere göz atabiliyorlar. İstek üzerine ısı kayıt edici cihaz da sisteme entegre edilebiliyor.

Dağıtım ve Pazarlama yöneticisi Dr.Frank Albers ; Bu system ile müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerine cevap verildiğini belirtiyor. Sistem talep ediliyor ve bu sistem ile araçlar donatılıyor. Avantajlar ; Bu sistem ile nakliyecilerin işlerinde sürdürülebilirlik sağlandığı gibi aynı zamanda araç içerisinin ısı değerleri ve işletme bilgileri gözetim altında tutuluyor. Masraflar şeffaf oluyor ve aşınan parçalar hakkında da sürekli olarak rapor veriliyor. Bir diğer önemli avantaj ise üreticiden bağımsız olan Telematik platformu oluyor. Krone Telematics tüm portallar ile uyumlu olarak çalışıyor.

Daha once bu sistemi kullanmamış olan yeni müşteriler sistemi üç ay boyunca ücretsiz olarak test edebiliyor. Sistem istenilen araçlara sonradan basit ve hızlı bir şekilde takılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir