Temmuz 11, 2013

Kässbohrer Avrupa ağını büyütüyor

Kässbohrer Avrupa’da bayi ağını Hochstaffl ile genişletmeye devam ediyor. Avrupa’da ağır ticari araç sektöründe 40 yıldır sektörün önde gelen firmalarından biri olan Hochstaffl Nutzfahrzeuge GmbH ile TIRSAN Treyler A.Ş. arasından iyi niyet bayilik anlaşması imzalandı.

TIRSAN Treyler A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Hochstaffl Nutzfahrzeuge GmbH Yönetim Kurulu Başkanı Michael Hochstaffl, Satış Direktörü Hans Hochfelner, Satış Müdürü Michael Conrad ve TIRSAN Treyler A.Ş. İş Geliştirmeden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi İffet Türken ve Kässbohrer Satış Müdürü Cansu Dilmen’in katılımı ile imza töreni yapıldı. Anlaşma ile Hochstaffl Nutzfahrzeuge GmbH, Kässbohrer’in Avusturya’da inşaat grubu ürünlerinin satış bayisi olarak faaliyetlerini yürütmeye başladı.

Hochstaffl, Kässbohrer’in inşaat grubu ürünlerine odaklı

Çetin Nuhoğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamada, ''Hochstaffl Nutzfahrzeuge GmbH ile Avusturya’da başlayacak ve büyüyerek devam edecek bir işbirliğinin ilk adımını attık. Kässbohrer’in lowbed, platform, tanker ve silobas gibi inşaat grubu ürünlerinin bayiliğini yapacak olan Hochstaffl, sektör tecrübesi ile Kässbohrer’in Avrupa’daki müşterilerimiz için daha ulaşılabilir olmasını sağlayacaktır'' dedi.   

Avusturya’da Kässbohrer ile büyük hedeflere

Hochstaffl Nutzfahrzeuge GmbH Yönetim Kurulu Başkanı Michael Hochstaffl, törende yaptığı açıklamada, ''Avusturya’da Kässbohrer’in inşaat grubu ürünlerinin satış bayisi olarak faaliyete başlamaktan dolayı heyecanlıyız. 40 yıldır çekici ve treyler satış ve satış sonrası hizmetlerini
yürütüyoruz. Sektör tecrübesine sahip eğitimli satış ekibimiz ile başarılı işlere imza atacağına inanıyoruz'' diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir