Temmuz 9, 2013

Kässbohrer’in Almanya’da marka bilinirliliği yüzde 95,9

Avrupa’nın ağır ticari araç ve lojistik sektörü dergileri arasında saygın bir yere sahip olan sektör dergilerinden 'VerkehrsRundschau'nun 2013 İmaj Ödülleri (Image-Ranking 2013) araştırmasında treyler kategorisinde, Kässbohrer’in yüzde 95,9 oranında marka bilinirliğine sahip olduğunu açıklandı.  
VerkehrsRundschau Dergisi’nin Almanya’da iki yıl da bir gerçekleştirdiği araştırma ticari araçlar sektöründe çekici, treyler, hafif ticari araç, servis, kiralama, lastik ve telematik olmak üzere 7 kategoride yapılıyor.
TNS-Emnid Pazar Araştırma Şirketi'ne yaptırılan ve lojistik sektörü ile endüstri-sanayi alanlarında faaliyet gösteren 400 uzmanın yanıtladığı anketin sonucunda Kässbohrer marka bilinirliğinin, filosunda 10 ve altı araca sahip müşteriler arasında yüzde 95,9 oranında olduğu açıklandı.

Avrupa’nın ilk üç markasından biri   

Tanker ve silobas segmentinde Avrupa’nın ilk üç markasından birisi olan Kässbohrer, lowbed segmentinde de Avrupa’nın ilk üç marka arasına girdi.
Geniş ürün gamı ile çözüm ortağı olmak Kässbohrer’in aranan ve bilinen markalar sıralamasında ön sıralarda olmasını sağlıyor.

 
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir