Aralık 9, 2011

Logitrans lojistikçileri buluşturdu

Eko Fuarcılık ve Alman Messe Fuarcılık’ın düzenlediği Lojitrans Fuarı’nın beşincisinii 8 Aralık 2011’de İstanbul Fuar Merkezi’nde açıldı. 10 Aralık’a kadar devam edecek olan fuarın açılışında; Türkiye Odalar Birliği Lojistik Bölümü Başkanı Çetin Nuhoğlu, Almanya Ulaştırma Bakanı Yardımcısı Müsteşar Dr. Andreas Scheuer ve Eku Fuarcılık Yöneticisi İlker Altun konuşmacı olarak yer aldı.

Fuarda hem nakliye alanında faaliyet gösteren hem de sektörü bütünleyen yerli yabancı firmalar yer alıyor. 13 ülkeden 17 katılımcının yer aldığı fuarı geçen yıl, 8 bin 749 ziyaretçi gezmiş, 112 firmanın 213 markası fuarda temsil edilmişti.

Fuar katılımcıları arasında; Alişan Uluslar arası Taşımacılık, Omsan Loğistik, Atlantis Yazılım ve Danışmanlık, Arkas, Etis Lojistik, Gökbora Uluslararası Nakliyat, Sönmez Bustaş Lojistik, Ulusoy Lojistik Ziegler, UN RO RO gibi isimler yer aldı Fuarda ayrıca İtalya, Avusturya, Afganistan, Almanya, Çerk Cumhuriyeti, Bulgaristan, Lüksemburg, Letonya, Litvanya, Holanda, İspanya ve nİran’dan da katılımcı firmalar yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir