Ocak 18, 2008

MAN'dan Dalgıçlar, Aksoğanoğlu Zafer ve Koreli Türk'e teslimatlar

Dalgıçlar’a 5 adet 33.360
Dalgıçlar Yapı End. Turz. Ticaret ve Ltd. Şirketi, geçtiğimiz günlerde MAN Türkiye fabrikasında düzenlenen törende 5 adet 33.360 BBWW damper şasi araçlarını teslim aldı. Merkezi Çorum’da bulunan firma hazır beton, otelcilik ve hayvancılık alanlarında faaliyet gösteriyor. Son olarak 4 adet 19.400 MAN çekicisini filosuna katan şirket, teslim aldığı 5 adet aracıyla filosundaki MAN markalı araç sayısını 20 adete yükseltti. Araç satışını gerçekleştiren MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret  A.Ş Denizli Bayii Yılmaz Otomotiv Satış Yetkilisi  Akif Yakan, Dalgıçlar firmasının MAN araçlarından son derece memnun kaldığı için yeni yatırımlarında yine MAN’ı tercih ettiklerini, firmayla geleceğe yönelik görüşmelerinin süreceğini söyledi.  Aracı MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Yetkilisi sayın Atilla Kiday, Dalgıçlar firmasının sahibi Ali Dalgıç’a teslim etti.

Koreli Türk’e 7 adet TGL 12.180
Koreli Türk, 2006 yılının kamyonu seçilen 7 adet TGL 12.180 modeli MAN Türkiye fabrikasında düzenlenen törenle teslim aldı.

Tavuk ve beyaz et dağıtımı ve nakliyesi alanında çalışan şirket, Manisa’nın Turgutlu ilçesinde faaliyet gösteriyor. Araçları MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kargo Grubu Satış Yetkilisi Okan Ünver Pınar’dan teslim alan firma ortaklarından Kaya Koreli, 2006 yılının kamyonu seçilen 12.180 modelini çok beğendiğini ve yeni yatırımlarında MAN ile ilişkilerine devam edeceklerini söyledi. Koreli, MAN’ın 2007 yılında yedek parça ve müşteri hizmetleri alanında gerçekleştirdiği atılımlarla satış sonrasında çok iyi bir çizgi yakaladığını kaydetti.

 
Aksoğanoğlu Zafer’e 11 adet MAN Fortuna 2
Aksoğanoğlu Zafer firması 11 adet MAN fortuna 2’yi MAN Finansal Hizmetler A.Ş. aracılığıyla aldı. Fortuna, bugüne kadar 11 Fortuna 2 otobüsünü filosuna kattı. Firma sahibi İlhan Aksoğan törende yaptığı konuşmada; “hem aracımızı, hem de kredimizi güvenle alıyoruz” dedi. MAN Türkiye fabrikasında düzenlenen teslimat töreninde araçları MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş: Otobüs Satış yetkilisi Hakan Koç ve MAN Finansal Hizmetler A.Ş. Bölge Yöneticisi Vahit Altun’dan teslim aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir