Şubat 18, 2008

MAN'dan Erdemler Lojistik ve Başkaya Nakliyat'a teslimatlar

Geçtiğimiz günlerde, MAN Türkiye fabrikasında düzenlenen törenlerle Erdemler Lojistik, 25 adetlik 18.430 LLS çekici sözleşmelerinin ilk on adedini, Başkaya Nakliyat  firması ise 18.480 XXL kabin aracını teslim aldı. Erdemler Nakliyat’ın teslim töreninde, Erdemler Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Erdem araçları MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Bayii Organizasyonu Sorumlusu Ömer Çetiner’den teslim aldı.

Törende konuşma yapan Erdem, uluslar arası alanda faaliyet gösterdiklerini hatırlatarak firma olarak kaliteli hizmet ve zamanında teslimat ilkelerinin kendileri için çok önemli olduğunu vurguladı. Aldıkları araçların ise bu amaçlarını gerçekleştiriken en iyi hizmeti sunacaklarını söyledi.

Başkaya Nakliyat teslimat töreninde ise firma sahibi Zeki Başkaya, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret AŞ. Araç Sevkiyat Sorumlusu Salim Kibar’dan aracı teslim aldı. Böylece Başkaya Nakliyat, filosundaki araç sayısını 15’e çıkardı. Filosundaki araçlarının tamamı MAN’dan oluşan firmanın ana faaliyet alanı uluslar arası nakliyat. MAN araçları sayesinde güçlerine güç kattıklarını, araçların son derece ekonomik olduğunu belirten firma yetkilileri bundan böyle de yatırımlarına MAN ile devam edeceklerini sözlerine eklediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir