Temmuz 9, 2013

MAN'dan ‘geri alım taahhütlü’ kampanya

MAN TopUsed güvencesi ve MAN Finance işbirliği ile gerçekleştirilen Buyback kampanyasında, 2’nci el otobüslerde çok özel avantajlar, önemli fırsatlar yer alıyor.
Geri alım taahhüdü ile 2’nci el otobüs pazarında riskleri ortadan kaldıran çok önemli avantajlar sunan Buyback kampanyası ile ilgili bilgi veren MAN TopUsed Satış Müdürü Cüneyt Ergün, şunları söyledi: “2’nci el otobüs pazarı, stabil olmayan yapısı, araç değerlerinin çok değişken olması sebebi ile bazı riskler barındırıyor. Bir çok faktörün etkili olduğu pazarda, bazen 2-3 sene içerisinde otobüs fiyatları normalin üzerinde bir değer kaybı yaşıyor, hatta kimi zaman aynı süreçte elde edilen karı da geçerek, önemli bir zarar oluşturuyor. 2’nci el otobüs piyasasındaki tüm bu olumsuzlukları ise MAN TopUsed, Buyback kampanyası ile ortadan kaldırıyor. MAN TopUsed güvencesi, MAN Finance işbirliği ile düzenlenen Buyback kampanyasında, tüm dünyada 30’un üzerinde ülkede 36 merkezde bulunan MAN TopUsed’in, ‘esneklik’, ‘güvence’, ‘yüksek kalite’, ‘en iyi danışmanlık’, ‘en iyi seçim’ ve ‘en uygun finansman’ gibi geleneksel avantajlarının yanı sıra yatırımcılar için çok cazip fırsatlar da sunuluyor.”


Buyback kampanyası kapsamında; yararlanan bireysel ya da kurumsal yatırımcılara, aldıkları otobüsü 2 ya da 3 yıl sonra geri alma taahhüdü verildiğini de belirten Cüneyt Ergün, “Otobüsün hangi fiyattan geri alınacağı bugünden belirleniyor ve taahhüt ediliyor. 3 yıl vadeli satın almaların efektif olarak en avantajlı olduğu bu seçenek, 2’nci el pazarında 'kiralar gibi otobüs satın alma' olanağı sağlıyor.  Bu taahhüt ile; otobüs, satış anındaki kondisyonda olması koşulu ile piyasası düşse bile garanti edilen fiyattan geri alınıyor ve böylece, olası riskler de ortadan kaldırılıyor. Bununla birlikte, piyasası yükselirse dahi alan kişi ya da firma, otobüsü MAN TopUsed’e geri vermek zorunda kalmıyor, istediği şekilde değerlendirerek, ekstra kar elde etme olanağı da kazanıyor” diyerek, Buyback kampanyasının sunduğu çok cazip fırsatlara dikkat çekti.

MAN TopUsed Buyback kampanyasında, 2’nci el otobüslerde 2+1 koltuk düzeni, koltuk arkası ekran gibi özel seçeneklerin de sunulduğunu belirten Ergün, “Kampanyadan faydalanmak isteyenlere, MAN Finance'ın düşük peşinat ve minimum taksitlerle ödeme imkanı da sağlanıyor. Buyback kapsamında ayrıca, NEOPLAN Starliner’a özel bir avantaj ile de; fatura tarihinden itibaren 12 ay boyunca yüzde 50 garanti veriliyor” şeklinde konuştu.
MAN TopUsed güvencesi ve MAN Finance işbirliği ile 2’nci el otobüslerde çok özel avantajlar sunan Buyback kampanyasının, 31 Temmuz 2013’e kadar geçerli olacağını ve stoklarla sınırlı kalacağını da belirten Ergün, “2’nci el otobüs pazarında cazip koşullarda riskten arındırılmış bir şekilde yatırım yapmak isteyenleri Buyback’ın avantajlarından yararlanmaya” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir