Ekim 24, 2011

MAN'ın üstyapılı araçları ilgi görüyor

Beton 2011 Fuarı'nda birçok üstyapıcı pompa, mikser gibi ürünlerini MAN araçlarla sergiledi. MAN aynı zamanda üstyapıya uygun şekilde tasarlanan TGS serisi iki aracını sektöre sundu. TGS 41.360 ve TGS 32.360 araçların biri  IMER diğeri de  NT markalı hafifletilmiş mikserleriyle
tanıtıldı. Fuarda MAN'ın Satış Müdürü İbrahim Altun, Pazarlama ve Halkla ilişkiler Yöneticisi Kürşad Söylemezoğlu ve Bölge Kamyon Satış Koordinatörü Ersoy Öksüz ziyaretçileri ağırlayan isimler arasındaydı.
 
Araç şasisi  üstyapı montajına uygun
 
MAN'ın Satış Müdürü İbrahim Altun, araçlarının öne çıkan özelikleri hakkında şu bilgileri verdi: “MAN araçlarımız, fuarda mikser ve pompalı araçlarıyla Putzmeister, Imer gibi birçok firmanın standında yer alıyor.  Standımızda yer alan araçlarımız mikserler için dizayn edildi. Araçlarımızın üzerinde 9 ve 12 m3'lük hafifletilmiş tip mikserler bulunuyor. Üstyapıya uygun olarak tasarlanan araçlarımızın en önemli özelliklerinden birisi üstapıyı araca yerleştirirken, araçta tadilata gerek duyulmaması. Araçlarımızın dingil yapısı, konfigürasyonu, aralıkları, pek çok markanın hiç tadilat yapmadan üstyapıyı direkt montaj yapmalarına imkan veriyor. Araçlarımızın şasi yapısı, üstyapının takılması için kolaylık sağlıyor. Bir diğer önemli özelliği de araçlarımızın ADBLUE kullanmadan, katkı maddesi gerektirmeyen EGR sistemli Euro 4 motorlarla donatılıyor olmasıdır.

 
İlk 9 ayda 2800 araç satıldı
 
Araçlarımız inşaat sektörünün önde gelen firmalarının filolarında kullanılıyor ve müşteriler, araçlarımızın performansından çok memnunlar. MAN'ın inşaat serisi satışları da oldukça yüksek. MAN, 12 ton ve üzerindeki  ithal ağır ticari araçlar segmentinde 2011'in ilk 9 aylık döneminde Türkiye pazarında lider bir konumda bulunuyor. MAN bu dönemde toplam 2800 adet inşaat aracı satışı gerçekleştirdi.”

 
MAN sektörle bütünleşiyor
 
Pazarlama ve Halkla ilişkiler Yöneticisi Kürşad Söylemezoğlu da fuara daha önce de katıldıklarını ve Beton 2011'i başarılı bir fuar olarak gördüklerini belirterek; “İnşaat sektörünün bileşenleri burada buluşuyor. İnşaat konusunda başarılı olan ve oldukça talep gören MAN'ın da bu fuarda olması bizim için çok önemliydi” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir