Aralık 4, 2013

MAN’dan 2. el otobüste büyük kampanya

Yeni uygulamalarıyla ikinci el ticari araç piyasasında standartları yükselten MAN TopUsed, 2013 yılının son büyük kampanyasıyla da yatırımcılara kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.
1 Aralık’ta başlayan MAN TopUsed Yıl Sonu Otobüs Kampanyası 31 Aralık 2013’te sona erecek. Sadece bir ay sürecek olan kampanyada; ikinci el Starliner yatırımcısına, ayda 2.578 Euro’dan başlayan taksitler, sıfır faiz ve 48 aya varan vade seçeneklerinin yanı sıra 1 yıl boyunca da yüzde 50 garanti imkanı sağlanıyor. Üç akslı otobüslerde ise yüzde 30’a varan indirimler var.
MAN TopUsed Satış Müdürü Cüneyt Ergün, kampanya ile ilgili olarak “Müşterilerin beklentileri doğrultusunda uygun çözümler sunan MAN TopUsed, yılın en güzel haberini son aya sakladı. MAN’ın, ileri teknoloji, yüksek kalite, dayanıklılık, satış sonrası mükemmeliyetçi hizmetler ve düşük işletme giderleri ile sağladığı avantajlarla büyük beğeni toplayan otobüslerini; MAN TopUsed güvencesi ile ikinci el yatırımcısına çok cazip fiyat ve ödeme seçenekleriyle sunuyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir