Mayıs 3, 2012

“MAN İkinci El Şenliği” sektör üyelerini topladı

Ankara’da ikincisi gerçekleşen “MAN İkinci El Şenliği“ bireysel otobüsçü ve çok sayıda sektör yatırımcısını bir araya getirdi. Şenlikte, MAN ve NEOPLAN marka ikinci el araçlar sergilendi.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret AŞ Satış ve Pazarlama Direktörü Eren Gündüz'ün ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe, MAN Finance CEO'su Vahit Altun, MAN yetkilileri ve çok sayıda sektör yatırımcısı katıldı. Şenliğe gösterilen yoğun ilginin kendilerini mutlu ettiğini belirten Eren Gündüz, ikinci el araçların kurumsal bir anlayış ve büyük titizlikle yatırımcıya teslim edildiğini söyledi. Gündüz, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“İkinci el araç yatırımcısının sektörde yaşadığı sorunları çok iyi biliyoruz. İkinci el araçların kurumsal bir anlayışla yatırımcıya teslim edilmesi çok önemli.  Yeni araç satın alır gibi, her zaman karşınızda alanında deneyimli ve profesyonel uzmanların bulunması gerekiyor. Burada sergilediğimiz MAN ve NEOPLAN marka ikinci el araçlarımız, bu konudaki kurumsallığımızın da bir göstergesi. İkinci el araç yatırımı hedefleyen tüm yatırımcıları güvenilir ve kurumsal bir firma ile ticaret yapmanın avantajlarından faydalanmak üzere buraya davet ediyorum.”

İkinci el araç konusunda MAN’ın kurumsal bir anlayışla sektöre öncülük ettiğini belirten Vahit Altun ise, “MAN Finance olarak, her zaman en uygun koşullarda yatırımcılarımıza destek veriyoruz. Bu anlayışla ikinci el araç satışında da müşterilerimize olan desteğimizi sürdüreceğiz. Müşterilerimiz uygun finans avantajlarımızla ikinci el araçlarımıza çok kolay sahip olabilecekler” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir