Eylül 19, 2006

MAN Teslimatları Hız Kesmiyor

MAN ve Neoplan markalı otobüslerin teslimatları hız kesmeden devam ediyor. Son olarakta Yakupoğlu, Düzce Güven, Volkan ve Bektaşlar firmaları MAN ve Neoplan markalı otobüsleri yetkililerden teslim aldı.

Yakupoğlu Firması beş adet MAN Lion’s Classic şehiriçi otobüsünü MAN Kurumsal İletişim ve Genel İdare Direktörü İrfan GİRAL, Otobüs ve Kamyon Satış Grup Müdürü Tuncay BEKİROĞLU ve Otobüs Satış Yetkilisi Emre BARÇIN’dan teslim aldı. Teslimatta Yakupoğlu firma sahibi Vedat Yakupoğlu’da hazır bulundu.

Düzce Güven Seyahat Kooperatif bir adet MAN Fortuna seyahat otobüsünü MAN yetkililerinden teslim aldı. Teslimat sonrası bir açıklama yapan Düzce Güven Seyahat Kooperatif Başkanı Mehmet Özçelik “yeni araçları ile prestijlerini artıracaklarını ve yolcularına MAN Fortuna ile konforu ve güvenliği vaat ettiklerini” ifade etti.

Bir başka teslimat ise Volkan Turizm’e yapıldı. Volkan Turizm sahibi Mustafa Altunhan bir adet NEOPLAN Starliner SHD L seyahat otobüsünü MAN yetkililerinden teslim aldı. Mustafa Altunhan “böyle bir seyahat otobüsüyle yolcularında huzurun, güvenliğin ve konforun tüm elementlerini yaşatmanın haklı gururunu yaşadıklarını” belirtti.

Bektaşlar Turizm Ticaret Nakliyat A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Enver Tolga Bektaş, 10 adetlik Neoplan Tourliner SHD WC’li seyahat otobüsü sözleşmelerinin ilk 5 adetini, MAN Otobüs Satış Müdürü Kemal Erdoğan’dan teslim aldı. Bektaşlar Turizm’in filosunda 60’dan fazla turizm amaçlı seyahat otobüsü bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir