Eylül 13, 2011

MAN tüm çalışanlarını bir araya getirdi

Türkiye’deki 45’inci yılını kutlayan MAN, düzenlenen düzenlediği bir “MAN Aile Günü” etkinliğiyle tüm çalışanlarını biraraya getirdi.  Ankara’da bulunan Akyurt tesislerinde düzenlenen organizasyon kapsamında; rodeodan, halatla otobüs çekmeye kadar birçok etkinlik gerçekleşti. Aileleri ile birlikte etkinliğe gelen 2 bin 500 çocuk için ise özel olarak oluşturulan alanda eğlenceli aktiviteler ve yarışmalar düzenlendi. Çocuklar kendileri için özel olarak getirilen pony atlara binerek  eğlendiler. Çocuklar ayrıca ailelerinin çalıştığı yerleri gezerek yakından görme fırsatı buldular. 6 bin 700 kişinin katıldığı ve Yonca Gurubu’nun şarkıları ile renklenen MAN Aile Günü’nde çalışanlara da özel hizmet ödülü verildi.

Törende günün anlamına ilişkin bir konuşma yapan MAN Türkiye A.Ş. Yürütme Kurulu Başkanı Münür Yavuz, 45 yıldır Türkiye’de üretim yapan bir kuruluş olduklarını belirterek, “Bu coşkuyu bugün burada tüm çalışanlarımızla birlikte paylaşıyoruz. Bu bizler için çok gurur verici bir duygu” dedi.
MAN markasının geçen süreçte Türkiye’nin bir parçası haline geldiğine dikkat çeken MAN Kamyon ve Otobüs AŞ Yürütme Kurulu Başkanı K. Tuncay Bekiroğlu ise “MAN ailesi tüm çalışanları ile Türk ekonomisine büyük bir katma değer yaratmıştır. Birçok atılım yaptı ve pazar lideri oldu. Tüm bu başarıları çalışanlarımızla birlikte kutluyor olmamız bizler için ayrı bir anlam taşımaktadır” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir