Nisan 11, 2007

MAN Türkiye takımı Trabzon Hasan Özer Plazası ile güçlendi

Trabzon’da ikinci yetkili servis olarak hizmet verecek olan Trabzon Hasan Özer Plazası’nın açılışı 5 Nisan 2007 tarihinde gerçekleştirildi. Bayındırlık ve İskan Bakanı Faruk Nafiz Özak, Trabzon Valisi Nuri Akıtan ve Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu ile birlikte MAN yetkilileri ve basının katıldığı açılış töreni  davetlilerinin konuşmalarının ardından düzenlenen kokteyl ve yemekle sona erdi.

MAN Türkiye Yürütme Kurulu Başkanı Kazım Tuncay Bekiroğlu, açılış konuşmasında, Trabzon’da açılışını gerçekleştirdikleri plaza ile güçlerine güç kattıklarını, yıl sonuna kadar yetkili servis sayısının otuzu geçeceğini ve bir Trabzon’lu olarak bölgeye yatırım yapmaktan ayrıca mutluluk duyduğunu belirtti. Çalışmalarından dolayı Hasan Özer’e teşekkür eden Bekiroğlu, başarılarının artarak devam edeceğini sözlerine ekledi.

Bayındırlık ve Faruk Nafiz Özak ise yaptığı konuşmada Hasan Özer’i esnaflık günlerinden tanıdığını söyleyerek MAN’a bölgeye yaptığı yatırımlardan dolayı teşekkür etti.

60 kişinin istihdam edildiği plaza, showroom ve yetkili servis olarak hizmet verecek. Üç katlı olarak inşaa edilen plaza, 3.000 metrekare kapalı alana sahip.

Bu arada plaza açılışının ardından MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. yöneticileri,  yetkili servisler ve bayiler ile biraraya geldiler. Toplantıda 2006 yılı değerlendirilerek 2007 yılının projeleri üzerinde duruldu. 2006 içerisinde gösterdikleri performansa göre değerlendirilen bayilere ödülleri Kazım Tuncay Bekiroğlu ve Kemal Erdoğan tarafından verildi. Yapılan satışlar ve düzenlenen pazarlama aktivitelerinin sonucunda  ödüle layık görülen  bayiler şunlar oldular; KOYUNCU Akaryakıt Oto. Tic. ve San. A.Ş. (Birinci), Denizli YILMAZ OTOMOTİV San. ve Tic. A.Ş. (İkinci) ve BAYSALMAN Motorlu Araçlar Nak. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti . (Üçüncü).

BAYSALMAN hem çalışanlarını hem müşterilerini bilinçlendiriyor
MAN Türkiye, gücüne güç katan bayileriyle birlikte çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Firmalar için tasaruflu sürüş tekniklerinin yanı sıra aracın kalitesi, bakım ve kullanım sırasında dikkat edilmesi gereken noktaların da büyük önem taşıdığının bilincinde olan MAN Türkiye ve MAN bayileri  düzenledikleri eğitimlerle hem çalışanlarını hem de müşterilerini bilinçlendirmeyi amaçlıyorlar.

Geçtiğimiz günlerde MAN’ın güçlü bayilerinden BAYSALMAN, müşterilerine yönelik motor teknik ve tasarruflu sürüş konularını içeren bir eğitim gerçekleştirdi. 50’şer kişiden oluşan iki gruba verilen eğitim toplam 8 saat sürdü.  Konunun önde gelen uzmanlarından Hüsamettin Şamdan tarafından verilen eğitimde katılımcılara, motorun yapısı ve çalışması hakkında ayrıntılı bilgiler verildi. Eğitimin en ilgi çeken konularından biri de tasarruflu sürüş yöntemleri oldu.  Ayrıca MAN Türkiye’den Ömer ÇETİNER ve  Atilla KİDAY da eğitim çalışmalarına katkıda bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir