Temmuz 20, 2011

Man ve Neoplan filoları doldurdu

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret AŞ, Ankara ve İstanbul tesislerinde gerçekleştirilen görenlerle toplman 13 adet MAN ve Neoplan otobüs teslim etti.

 

Ulusoy ve Edirme Metro’ya yeni Citylinerlar

Şereflikoçhisar'dan Recep Apaydın, Menderes Candan ve Mevlüt Saygılı, şirketleri adına siparişini verdikleri Neoplan Cityliner otobüslerinin 2 adetini, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret AŞ Otobüs Batış Bölge Yöneticisi Ufuk Demirer’den teslim aldılar. Törende araçlarının sembolik anahtarını alan firma yetkilileri, araçların Ulusoy’da Mersin – İstanbul güzergahında çalışacaklarını belirttiler. Yetkililer, Neoplan Cityliner’ı tercih etme sebeplerini; yakıt tasarrufu, peronlardaki duruşu ve yolcu tarafından isteniyor olması olarak açıkladılar.

Edirne’den Ömer Erakman ve Adem Yetişken'e de düzenlenen törenle siparişleri olan 2 adet Neoplan Cityliner teslim edildi. MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret AŞ’nin bireysel müşterileri olan Erakman ve Yetişken’in aldıkları Citylinerların da Ulusoy'da çalışacağı belirtildi.

MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret AŞ Otobüs Satış Bölge Yöneticisi Said Kardak tarafından Edirne Metro Arda Turizm'den İhsan Aksoy'a da iki adet Neoplan Cityliner teslim edildi.

Kale Seyahat MAN Fortuna dedi

Kale Seyahat'in daha önce de olduğu gibi son tercihi de MAN Fortuna oldu. Kale Seyahat’te çalışacak olan 49+1+1 multimedya donanımlı 1 adet MAN Fortuna otobüs, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret AŞ Otobüs Satış Bölge Yöneticisi Said Kardak tarafından Doğaçoğlu Nakliyat yetkilisi Ahmet Doğaç'a teslim edildi.

Tourliner'a yoğun talep

Neoplan Tourliner’lar da teslimatlar arasında yer aldı. Birbiri ardına düzenlenen törenlerle, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret AŞ Otobüs Satış Bölge Yöneticisi Said Kardak, Asgün Turizm’den Ökkeş Avcı’ya 2 ve Star Batman’a 2 adet Neoplan Tourliner teslim etti. MAN’ın bireysel müşterisi Sinan Uzun'a yine Said Kardak tarafından teslim edilen 2 adet Neoplan Tourliner’ın da Aydın Turizm'de Vize hattında (Vize – İstanbul – Ankara – Denizli – Bursa) çalışacakları öğrenildi. Teslimatlarda konuşan araç sahipleri, MAN ve Neoplan’ı tercih etmelerindeki ortak neden olarak; yüksek teknoloji ve kalite, verimli ve ekonomik yakıt sarfiyatı, düşük işletme giderleri, konfor ve güvenlikte sunulan yüksek standartlar özelliklerini sıraladılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir